Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit éreztetek ballagáskor?

Ti mit éreztetek ballagáskor?

Figyelt kérdés
:)

2014. febr. 25. 17:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Haaaaat...

Vegyes erzelmeim voltak:)

Ballagas elott kozvetlen :hal' isten elszabadulunk:D

Kozben pedig olyan volt mintha nagyon hamar elment az ido amit itt toltottem:)

Utana banatos is voltam az osztalytarsaim kozul csak 1 ember jon abba a suliba de o is mas szakra.

2014. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam hogy hu de jo vége de mindig ha valami végetér valami uj jön .
2014. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Boldog voltam.
2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen vegyes érzéseim vannak,már előre is.:D (most fogok júniusban..:) )Örülök,mert nem mindenkivel vagyok jóban és jó tiszta lappal indulni(lb-m jön velem csak egy osztályba),másrészt viszont furcsa elszakadni egy megszokott környezettől,iskolától,emberektől.:) Na mindegy,de azért várom a ballagást,mert egy szép élmény lesz(remélem..:D)..:)
2014. febr. 25. 17:41
 5/17 anonim válasza:
100%
Izzadságok, mivel cseszett meleg volt.
2014. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Bűzt, mert előttem a Lajos babot evett, de biztos romlott lehetett, mert nagyon görényszaga volt.

Az osztályfőnök meg azt hitte, hogy a meghatottságtól rogyadoznak a lábaim.

2014. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó mondaton szakadtam..;DD
2014. febr. 25. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Én boldog voltam és ünnepeltem.


Ez amúgy mi a kérdésed alatt:


Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, fogamzásgátlás, óvszer, anyós, szépség, öltözködés, körömlakk, műköröm, SWAG, pláza

2014. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Írtam még hasonló gyöngyszemeket is,de nem fért ki..;D
2014. febr. 25. 20:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Boldog voltam és szomorú is, nagyon furcsa érzés volt, tavaly ballagtam. Elmesélem akkor :D Átjöttek a rokonok már reggel készülnöm kellett nagyon meleg fülledt reggel volt és nem akartam a felhajtást, a legkevésbé volt hozzá kedvem, de felhúztam az inget. Nekünk előbb be kellett menni a suliba, ígí be BKV-ztam, amúgy inkább az érettségi miatt izgultam jobban ami rá két-három napra volt. Szóval elindultam és totálisan eláztam mert elkezdett szakadni az eső, és beértem a suliba. Rengeteget álltam, marha nagy tömeg volt a suliba, de mégis jó érzés volt, de szomorú is, mert igazából az utolsó napok voltak :(. Szóval vártunk addig, amíg beültünk az osztályterembe, utoljára leültünk úgy ahogy szoktunk, és éreztem, hogy ez az utolsó, de még most is néha bőgni tudnék, ha ez eszembe jut, aztán hát megkaptuk a virágokat a rokonoktól és körbejártuk énekelve a sulit :D Ezután végig kellett hallgatni az igazgató beszédét, meg még jó sok mindent, aztán a családdal elmentünk étterembe, hát ezt igazából túl kellett énem :D, de amúgy nem volt rossz, aztán este elmentünk az osztálytársaimmal kocsmába :D. Akkor már nagyon boldog voltam, az utána lévő hónapokban meg nagyon szabadnak éreztem magam, érettségi után repülni tudtam volna :D
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!