Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit éreztetek ballagáskor?

Ti mit éreztetek ballagáskor?

Figyelt kérdés
:)

2014. febr. 25. 17:12
1 2
 11/17 anonim válasza:

Hááát.... a keresési kulcsszavak közül egyiket sem :-/


Én örültem h vége, mert nem szerettem sose a kötelező dolgokat.

2014. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi azt vártuk, hogy végre vége legyen, aztán 9-en buliztunk házibuliban másnap reggelig, a lányok érzelgősködtek, mi megy csak vártuk, hogy mehessünk bulizni szabadon. :D
2014. febr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Azt éreztem hogy hála a jó Istennek, hogy nem látom többet ezeket az unintelligens barmokat, akik miatt 8 évig minden nap sírva aludtam el.
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
hogy húzhatok a pics#ba!!!!!!
2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen,azért bennem is van ilyen,hogy jó hogy nem kell lássak par p.csát..
2014. febr. 28. 06:49
 16/17 anonim válasza:
100%
Bevallom én még nem ballagtam el de én szerintem azt fogom érezni , hogy hála az égnek mert nekem nem volt valami jó gyermekkorom és ha majd új iskolába megyek mindent újból kezdhetek új barátok új és tiszta lappal indulhatok el már ezen gondolkodom 1 éve már! Az ottani barátaim azt az oldalamat ismerik majd meg amit én szeretnék amilyen mindig is akartam lenni csak féltem megmutatni! Nem tudom neked milyen emlékeid vannak de attól még ha valamit szeretnél újra szeretnél kezdeni akkor itt van rá a lehetőség! :) :))
2014. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én is ugyanúgy vagyok, mint az utolsó válaszoló. Olyan jó lesz megszabadulni a sok k*cs*gtől. :) Középsuliban biztos szerzek majd barátokat.


középsuli = új élet

2016. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!