Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ennyi ajándék elég lesz-e a...

Ennyi ajándék elég lesz-e a kishúgomnak az általános iskolai ballagásra? Hova dugjam, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés

[link]


Meg még egy limuzint bérelnék neki az parkolna be a suli elé amikor vége lenne a ballagásnak és kijönne amikor már megkapta az ellenőrzőjét az várná. Azzal mennénk az afterpartyra.

Szerintetek elegendő?



2014. máj. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
itt olvasák a kommenteket legtöbben olvassák igen
2014. máj. 10. 21:16
 12/46 anonim válasza:
21%
szerintem jó döntés! :) lennék a kishugod hejében
2014. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális hogy egy ballagásra a tizen valahány éves kölök európai körutat kap..... jó nem is mondok semmit
2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim válasza:
90%

Nem, szerintem bérelj még neki egy űrhajót is, és vegyél neki egy házat, mert így ki fog röhögni, hogy csak ennyit kap.


na nehogy már azért isteníts egy pisis nyolcadikost, mert képes volt megcsinálni a nyolc általánost.-.- szánalmad

2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
48%

Értem én a hátsó szándékodat!

Az a célod, h a hugod nagyon meghízzon, és a következő karácsonyi családi fotón te nézzél ki a legjobban.

Jó trükk!

2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
attól félek hogy meglátja hogy más megkapja az iPadot ő elsírja magát hogy csak egy kis édességet kapott meg egy limuzint
2014. máj. 10. 21:18
 17/46 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória de ne aggódj a moderátoroknak már jelentettem ;-)
2014. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
17/ügyi vagy nagyon elérted életed legnagyobb hőstettét bravó gratulálok good job excellent job taps taps
2014. máj. 10. 21:20
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
De nagy ezaz ízé tud angolul is de jó nem gondoltam volna mik vannak....
2014. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a hozzászólásaid kérdezőkém...

Nem másokról kéne példát venni.

99% hogy akik 200 ezres telefonokat, meg hasonló árú utakat kaptak ajándékba, azok elkényeztetettek, vagy azok lesznek.

Neked is kéne egy kis nevelő szándékodnak lenni, hogy nem nyalod ki a kis (bár ennyi édesség után már nagy) fenekét.

Én ballagásomra egy cd lejátszós kis magnót kaptam, ami akkor se volt már drága, de még jobban mentek a lemezek, mint most.

És annak is jobban örültem, mint aki az akkori volt osztályomból egy traktort kapott(igen, vidéken... de egy traktor használtan is több millió).

Szóval biztos szereted, de csak okosan ezzel az egésszel.

2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!