Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ennyi ajándék elég lesz-e a...

Ennyi ajándék elég lesz-e a kishúgomnak az általános iskolai ballagásra? Hova dugjam, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés

[link]


Meg még egy limuzint bérelnék neki az parkolna be a suli elé amikor vége lenne a ballagásnak és kijönne amikor már megkapta az ellenőrzőjét az várná. Azzal mennénk az afterpartyra.

Szerintetek elegendő?



2014. máj. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
kár, hogy te még magyarul se tudsz
2014. máj. 10. 21:24
 22/46 anonim válasza:
Am minek vásárolsz be neki egy hónappal a ballagás elött??
2014. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
kitűnő lett a bizonyítványa magatartásból példás, pár édességet megérdemel, a legjobb tanulók közt van kint van a büszkeségfalon a képe, ott mosolyog
2014. máj. 10. 21:26
 24/46 anonim ***** válasza:

Limuzin??? Enyhén szólva túlzás. Nem a doktoriját kapja meg, csak elballagott általánosból... Én anno virágokat kaptam és kész és nagyon örültem neki.

Egyébként is mi ez a "ha megtudja mások mit kaptak elsírja magát..." hozzáállás? Becsülje csak meg, örüljön annak amit kap.

Egyébként ennyi egészségtelen dologgal nem teszel ám jót neki (csak szólok, ha már így aggódsz érte).

2014. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Titeket nem zavar ez a mintatestvér privátban ilyenekkel hogy facc kalap meg stb.?
2014. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
"pár édesség" kategóriájába nem fér bele a kép, amit belinkeltél.
2014. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Rá jöttem. Ez az illető, mindegy lány, vagy fiú.Pocsék testvér, csupán a hülyesége miatt.

Remélem amire szülő lesz, megérik egy kicsit.

2014. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
XDD de meg van az üzid ugy hogy buktad
2014. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
XDD és tényleg áttették más kategóriába
2014. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
egyetlen dolog amit elértél életedben, amúgy ha azt hiszed, hogy ezzel most nagyon felidegesítettél, akkor tévedsz, ennyi örömöd neked is lehet
2014. máj. 10. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!