Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 15 éves vagyok, idén ballagok...

15 éves vagyok, idén ballagok általánosból. Szerintetek felvehetek a ballagásra egy 7-8 cm-es magassarkút?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a cipő, de kb. ekkora sarkút szeretnék, anyumnak ekkora van, és már elkezdtem benne járni tanulni. A fényképezésen egy 5 centisben voltam, gond nélkül mentem benne, kevés gyakorlással.

2015. máj. 7. 15:59
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
# 10 Lehet, hogy késett. Na de a kérdésre válaszolva: felveheted. :) L
2015. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#8: igazad van! :)


#9: kinek is estem neki? Az #1, #2 hülyeséget írt, a #3 meg ne akarja már nekem bemesélni, hogy dülöngélek. Mert nem. Na akkor? Én békén hagylak titeket (téged), ha nem látnád, én csak leírtam, hogy nem dülöngélek, és hogy mennyit gyakorlok. Nem kötelező válaszolni, ha te annyira zaklatónak érzed a kérdést.

2015. máj. 7. 19:28
 13/32 A kérdező kommentje:
#10: most ez olyan fontos dolog? (bár a százalékod...) Egyébként 8 évesen kezdtem az iskolát, mert kicsit beszédhibás voltam (már évek óta nem vagyok az), és iskolakezdés után születtem
2015. máj. 7. 19:32
 14/32 anonim válasza:

Szerintem egy alkalomra simán eltipegsz benne:)

Amúgy is csak ballagni kell,sétálni aztán ennyi..

14/L szintén ballagó:)

2015. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%

Volt már pár ilyen kérdés, most akkor leírom megint a válaszomat, előre leszögezem, nem akarlak bántani.


Már 14 éves fejjel is lejött nekem, hogy milyen nevetséges, hogy minden osztályban van 2-3 lány, aki tűsarkúban akar ballagni. Egyszerűen röhejes látvány, hogy olyan cipőt húz egy kislány, ami egy nőre való. Most 22 évesen ez az érzés még inkább fokozódott. Egyszerűen groteszk látvány, pláne ha még menni sem tud benne és hidd el, az esetek 99%-ában azt hiszi a lányka, hogy ő tud benne járni, a külső szemlélő meg azt várja minden második lépésnél, hogy hasra esik.

Most voltam középiskolás ballagáson, itt már azért elmegy a kicsit magasabb sarok, de itt is voltak akik bőven túlzásba estek... lehet hogy én vagyok ilyen szemét, de az egyetlen szórakoztató az egész ballagáson az volt, ahogy néztem egy előttem tipegő csajt és azt vártam, hogy mikor taknyol. Párszor majdnem sikerült.


Úgy gondolom, hogy 14 évesen egy szolid, pár centis sarok bőven elég, de még az sem kell feltétlenül.

2015. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Hát már megbocsáss #15-ös, de szerintem azért nem ugyan az ha a kérdező 7-8 cm magassarkú ám megy azzal, h te 15-20 cm sarkújú cipős ribiket láttál. Szerintem a kettő tökre nem ugyan az.

Amúgy kedves Kérdező, nyugodtan felveheted a 7-8 centis magassarkút, de nehogy magasabbat vegyél, mert ez úgy tűnik másoknak nagyon bökné a szemét.... ;)

2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
30 fok lesz, és jó esetben kint fogtok állni/sétálni a napon 1-2 órát. Olyat vegyél fel, ami kényelmes. Tényleg úgy gondolod, hogy egy felnőttnek is nagy magassarkú stílusossá tesz egy lányt?
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a gimis ballagáson is kevesek voltak magassarkúban.

1. NEM divatbemutató.

2. Egy 15 éves lányon a 8 centis magassarkú is túlzás, pláne egy iskolai eseményre.

3. Fél órás gyakorolgatásokat a szobában nem lehet összehasonlítani a ballagással. Az 1 óra séta, aztán 2 óra ácsorgás, aztán még több séta. Még azoknak is feltöri a lábát, akik évek óta hordanak magassarkút. Ha megbicsaklik a bokád, az egyrészt fájdalmas lesz, másrészt borzasztó ciki. Akár tetszik, akár nem, az emberek bizony megnézik, ki miben ballag, és bizony senkinek sem tetszik, ha egy kislány kihívóan öltözködik, és magassarkúban botladozik.

Ettől függetlenül, ha fel akarod venni, vedd, a te dolgod. Mi csak leírtuk, hogy mit fog gondolni a többség.

2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok milyen a terep, de mi mentünk kavicson, füvön, lépcsőn...árkon-bokron jóformán. Ha képes vagy 8 centis sarokban végiggyalogolni mindezen és végigállni 2 órát 30 fokban, akkor hajrá.

Majd rájössz, hogy fontosabb az, hogy kényelmesen érezd magad és biztonságban, mint hogy másoknak megfelelj és olyan öltözékben parádézz, amihez egyébként semmi közöd...ja tudom, ez a divat.

2015. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gólyalábon menj, az nagyon cunci
2015. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!