Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 15 éves vagyok, idén ballagok...

15 éves vagyok, idén ballagok általánosból. Szerintetek felvehetek a ballagásra egy 7-8 cm-es magassarkút?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a cipő, de kb. ekkora sarkút szeretnék, anyumnak ekkora van, és már elkezdtem benne járni tanulni. A fényképezésen egy 5 centisben voltam, gond nélkül mentem benne, kevés gyakorlással.

2015. máj. 7. 15:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért jó, ha az ember magasabbnak akar tűnni, mint amekkora valójában.Ennek ellenére abban menj, amit kényelmes viseletnek tartasz.Számolj a nagy meleggel is.
2015. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
54%
Én a 15 éves lányomra csak akkor adnék 7-8cm-es magassarkút, miután letörtem a sarkát.
2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem kényelmes, nekem meg ne viselkedjen 15 éves létére ilyen kirívóan. Nem rbancnak készül, hogy kötelező legyen.
2015. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:

szerintem is nyugodtan felveheted

küldesz képet milyen cipőt néztél ki?

2015. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

utolso, Deichmannban lattam, nincs rola kepem.

megis miert lennek ri.b.ancos a magassarkutol? nem 20 centis ez...

viszont a sok allasra, setalasra nem is gondoltam... en meg lapos cipoben sem nagyon birom a hosszu unnepsegeket. szerencsere mostanaban nem tortenik ilyen, de meg tavaly ellott is volt olyan, hogy rosszul lettem es semmit se lattam (ilyen fekete lett minden, mintha csukva lett volna a szemem.) az nagyon rossz. felek hogy nem fogom birni a ballagast (laposba se).

2015. máj. 8. 14:45
 26/32 A kérdező kommentje:
#21: a nagy meleget meg laposban sem nagyon birom, viszont nem azert akarok magassarkuban lenni, mert magasabb szeretnek lenni.
2015. máj. 8. 14:50
 27/32 anonim válasza:
60%
nyugodtan felveheted én is olyanban ballagtam általánosból :)
2015. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
milyen magas vagy? :)
2015. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
165 cm, de ez nem számít semmit.
2015. máj. 8. 19:21
 30/32 anonim válasza:

Nyugodtan vedd fel a magassarkút. A 7-8 centis sarok teljesen rendben van, egyáltalán nem extrémnek, hanem simán elegáns. Gondolom, úgysem miniszoknyával vagy nagyon kivágott felsővel vennéd fel a ballagásra. Kérdezd meg nyugodtan anyukádat: az ő idejében is ilyen volt 14 éveseknek az "ünneplő" cipő, csak még nem volt internet, ahol ezen lehetett volna problémázni...


Arra tényleg gondolj, hogy a ballagáson nem mindig sima a terep. Úgyhogy mikor gyakorolsz, próbálj meg füves, földes, kavicsos részeken is menni. De ne aggódj, egy hónap alatt simán belejössz!


23/L

2015. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!