Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miért kötelező ballagásra a...

Miért kötelező ballagásra a szoknya a lányoknak? (8. évfolyam)

Figyelt kérdés
Utoljára 2. osztályban volt rajtam szoknya.. ez azt jelenti hogy nincs szoknyám, nem is használok, mégis kötelezően venni és hordani kell a ballagáson. Felesleges pénzköltés és még kellemetlenül is fogom magam érezni. Alig várom már-.-

2017. ápr. 20. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogsz belehalni. Meg szalagavaton talan farmerban akarsz keringozni? Az osztalytancon is egyenruha lesz nagy valoszinuseggel, szoval jobb ha mar most hozzaszoksz az ilyesfajta nemszeretem dolgokhoz.
2017. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem kötelező, Egyszerűen nem veszel fel szoknyát és kész. Már ha nem zavar, hogy eltérő leszel a többiektől, és ezt lehet szóvá teszi valaki.

Az iskolával meg nem lesz gondod, mert hát mit csinálnának?

2017. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk nem engedtek ballagni egy lányt, aki nem szoknyában volt, és igazuk volt.Egy közösségben alkalmazkodni kell a többiekhez.
2017. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Lesz még rosszabb is: gimis ballagáson már smink is lesz rajtad, meg menyasszonyi ruha a szalagavatón, stb...

Turkálóban vegyetek valami olcsó szoknyát, ballagás után meg vágd szét ollóval, hogy meglegyen az elégtétel neked is. :)

2017. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

"Egy közösségben alkalmazkodni kell a többiekhez."


Ilyet csak egy igazi birka mond. :)


Én nem vettem fel szoknyát egyik ballagásra sem, a szalagavatót pedig nemes egyszerűséggel kihagytam. Baromira nem hatnak meg az ilyen "mozduljunk együtt" őrültségek.

2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23 És akkor mi van? Még egy évig ott kellett ülnie a nyolcadikban? Ugyan már, vihar a biliben.
2017. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!