Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Vegyek fel harisnyát a ballagá...

Vegyek fel harisnyát a ballagásomra, vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Idén ballagok általánosból. A ruhám egy sima csipkés felső, szoknya és magassarkú, csak azt nem tudom, vegyek-e harisnyát. Tudom, hogy sokkal szebb tud lenni, hogyha valami visel testszínű harisnyát, de elég sok ideig (2,5-3 órán át) abban kell lennünk, és félek, hogy beleizzadok, és elcsúszik a cipőben a lábam, mikor megyek ki beszédet mondani.

Ez hülyeség, vagy lehetséges, hogy megtörténik? Szerintetek vegyek fel harisnyát? A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 1. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Úúúú...nehogy már fehér harisnyát vegyél fel, nem ovis vagy!! Úristen milyen válasz volt ez....

Ha nem veszel fel harisnyát az sem baj, 30 fok van. Sztem ilyen melegben hülyén is mutat.

36n

2018. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
fehér max nagyon kicsiknek, ovisoknak meg 1-2. osztályosoknak szerintem, onnantól nagyon gyerekes
2018. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
vegyél igen. magára a harisnyára még egy bugyit is fel kell venni, így nem csúszik le.
2018. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Már nem azért, de hogy tud egy harisnya lecsúszni? o.O max akkor, ha S-es helyett 3XL-est vesz magára.

Eszedbe ne jusson plusz bugyit venni, egyrészt átlátszódhat a szoknya alatt, másrészt irtó kényelmetlen lenne ilyen melegben.

2018. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Ja, a harisnyalecsúszásról jut eszembe! Ha összeérnek a combjaid, mindenképp legyen rajtad! Különben könnyen kidörzsölődhetnek, főleg ilyen melegben. Vagy ha nem harisnya, akkor száras bugyit vegyél.

Egy kicsit le tud csúszni a harisnya pedig! Simán. Nekem eddig mindig lejjebb csúszott, hacsak nem volt rajtam még egy bugyi, ami fogta. Elég kellemetlen volt, mert olyankor már nem védte a combjaimat, és elkezdtek egymáshoz dörzsölődni. Lehet, hogy aki pont méret, annál nem fordul elő ilyesmi, de aki két méret közé esik, annál igen. Vagy lapos hasúaknál nemigen fordul elő lecsúszás, de aki pocakos típus, annál simán.

2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Én azért is vennék fel harisnyát mert amúgy könnyebben kidörzsöli a sarkadat a cipő. Nem kell a harisnya fölé még egy alsóneműt venni, abban lenne csak igazán meleg. Megfelelő méretű harisnya nem csúszkál. 😉
2018. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
nem mindegyik harosnyám csúszik le de van pár ami igen. szerintem inkább az anyagtól függ mint a mérettől. pl az üvegszálasak olyanok hogy nyúlnak, de vissza nem zsugorodnak, úgyhogy a nap végére lecsúsznak
2018. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira kinyúlik akkor egyszerűen dobd ki! Ha annyira le tud csúszni,hogy a combjaid összeérnek akkor az a harisnya megérett a kidobásra, a derekadnál kinyúlt a gumi nem tart semmit se. A dupla bugyi tényleg átlátszik.
2018. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Veszel egy szép harisnyát. Aztán otthon rászánsz pár órát, amikor a ballagó cipődben, harisnyádban jössz-mész. Persze, vigyázz, ne fusson fel lehetőleg azalatt az idő alatt. Utána megteszed mindezt harisnya nélkül is. Majd kiderül, melyik a jobb megoldás.
2018. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam harisnyát hordani, mert nekem nagyon rossz érzés ahogy rátapad a lábamra és beleizzadok. Ilyen ünnepség ha van az sem érdekel, nem szólt még senki érte. Egyébként bugyit sem veszek ha olyan meleg van, ha nem tudják akkor miért?
2018. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!