Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit csináljak hogy ne sírjam...

Mit csináljak hogy ne sírjam el magam a ballagáson?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarsz sírni, akkor ne sírj. Uralkodj magadon. Ha meg nem sikerül, csak "túléled".
2018. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Előtte olvass vicceket.
2018. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szivj be elotte. Vagy vegigneveted vagy beut a stoner allapot ahol elegge letompulnak az erzelmek.
2018. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#13 Mit szívjak? XD
2018. jún. 11. 22:18
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akarsz, visszatartod. Más kérdés, hogy ez sokszor nem így működik és akkor is kijön, bárhogy erősködsz.

Amúgy nálunk pl.olyan jó hangulat volt, hogy mindenki nevetett, eszünkbe se jutottak a könnyek:) lehet, nálatok is így lesz.

A lényeg, hogy ne döntsd el mindenesetre előre, hogy te sírni fogsz, mert akkor nagy eséllyel meg is történik.

2018. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

😧

Semmikepp se zoldborsot es falevelet.

De felolem szivhatod az elegant ormanyat is 😂

2018. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Rakj be valami zenét a füledbe.
2018. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem fogod elsírni magad. Én a középiskolai ballagásomnál féltem ennyire hogy sírni fogok, mert nagyon jó osztályközösségünk volt,és az iskolát is szerettem. Mondjuk én az érettségi miatt stresszeltem annyira hogy a ballagásomon oda sem figyeltem semmire, csak álltam bambán és járt az agyam.
2018. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi kollektívan bohócnak maszkíroztuk ki egymást, hatalmas groteszk krokodilkönnyeket is bőségesen festve az arca. Mindenki röhögött és senki nem hitte volna el, ha bármelyikőnk elsírná magát. Amúgy meg olyan hangulatot teremtettünk, hogy eszünkbe se jutott bőgni a "Ballagmáravéndiák" és hasonló rettenetes temetői gyászzenék pedig mindent elkövettek a nemes cél érdekében... :)))
2018. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha jön, és elragadnak az érzelmek, akkor úgyis jön, nem fogod tudni visszatartani. Kicsit olyan ez, mint amikor a vakációt megelőző utolsó forró nyári napokon az udvaron állva, igazgatót, tanári beszédet hallgatva elájul valaki. Az ellen se tudsz tenni semmit.
2018. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!