Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Más is utálja a kiöltözés...

Más is utálja a kiöltözés "ünnepségeket"?

Figyelt kérdés

- keresztelő

- szalagtűző

- ballagás

- lakodalom

- temetés stb.


Utálom ezeket a kötelező köröket, a kötelező mosolygást, a feszengést. Fizikailag is rosszul vagyok már napokkal előtte, ha ilyen felhajtásokra kell mennem.



2019. aug. 6. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nincs vele bajom, de az hótziher, hogy ha nekem esküvőm lesz, akkor sem hajkölteményt nem akarok, sem semmilyen sminket, mert nem akarok úgy kinézni, ahogy egyébként nem nézek ki. Ugyanez a habos-hercegnős menyasszonyi ruhára is igaz. Valami steampunk-loli ruha teljesen meg fog felelni.
2019. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
22%

Mert nem tudod, hogy ezek mennyire fontosak lesznek a jövőben. Aki viszont eladja magát, jó kapcsolatokat épít ki, nem feszeng azért mert részt kell vennie egy társasági eseményen, az remek kapcsolatépítő lesz és sokkal előbbre is jut.

Aki mindig kivonja magát mindenből és elbújik, azt nem is veszi észre senki és nem is lesznek kapcsolatai. Azok a kapcsolatok pedig nagyon jól tudnak jönni az élet minden területén.

2019. aug. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak a magassarkút utálom, de azt nagyon
2019. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!