Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen bucsuajandekot vegyek a fiveremnek, aki nemsokara egy masik varosba megy fosulira?

20 eves, gepfuggo

aug. 8. 15:41  Privát üzenet  

A válasz
Ha nem akarsz tízezreket költeni és gépfüggő, akkor szerintem tök jó ötlet egy olyan egérpad, amin valami közös fotótok, vagy egész családos fotó van. A Sooters csinál ilyeneket, kb. 1500 körül van, de szerintem jópofa és hasznos is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 8. 16:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jogosan esik rosszul, hogy nem kaptam semmilyen búcsúajándékot az utolsó munkanapomon? Vagy nálatok sem szokás?
Milyen búcsúajándékot adnátok munkatársnőnek?
Az egyik lánybarátom elköltözik Budapestről Győrbe, örökre, eddig 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. Mikor majd találkozok vele utoljára amikor elcuccolnak végleg Győrbe (majd...
Milyen "búcsúajándékot" adhatnék az orvosomnak?
Milyen búcsúajándékot adjak egy nagyon jó barátnak?
Közeli ismerősöm kiköltözik külföldre! Mit adjak neki búcsúajándékot?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!