Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti is ragaszkodtok az ünnepek,...

Ti is ragaszkodtok az ünnepek, évfordulók időpontjához, hogy akkor legyen megtartva, amikor ideje van?

Figyelt kérdés

Tehát ha valakinek a születésnapja ha szerdán van, az ne pénteken legyen "bepótolva", vagy egy házassági évforduló nem kedden hanem szerdán van ünnepelve. Nem illúzióromboló? Akkor olyan az a nap, mintha teljesen átlagos lenne, és az ember szomorú.

Vagy ez nem számít?


2019. szept. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen, én nagyon is. Egyedül akkor tekintek el tőle, ha tudom, hogy valaki postai képeslappal akar meglepni, mert tudja, hogy szeretem. A posta jön-megy, általában sokat késik, tehát azt nem veszem sértésnek. Minden mást igen.
2019. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen,mindig a napján tartjuk az ünnepeket.
2019. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ez számomra nagyon fontos. Karácsonyt se lehet januárban meg tavasszal tartani, megvan annak az ideje.
2019. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ragaszkodom hozzá. Persze örülök, ha mondjuk a születésnapon aznap felköszöntenek, de nem sértődök meg, ha valaki elfelejti. Ünnepelni meg már nagyon régóta hétvégén szoktunk, néha akár hetekkel később, az sokkal fontosabb számomra, hogy mindenki ott legyen velem aznap.
2019. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy névnapi vagy születésnapi bulira nincs idő hétközben. Mindig péntek vagy szombat estére szervezem az ilyesmit. Hiába tartanám a napján ha senki nem érne rá, vagy tisztességből beugrana 10 percre aztán rohanna tovább. Semmi okát nem látom a tényleges napot hét közben erőltetni, semmiről nem maradunk le ha hétvégén jövünk össze amikor tényleg van idő egymásra.
2019. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én igen
2019. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Én nem. A napján elég egy szóbeli felköszöntés, vagy üzenet. Mi a legközelebb eső hétvégén szoktunk ünnepelni. Hétköznap senki sem ér rá, mindenki dolgozik, ha csak fél órára ugrunk be egymáshoz felköszönteni, akkor az ugyan olyan nap, mint a többi, mert kb minden nap találkozunk egymással a közvetlen családból. Ha szombaton vagy vasárnap tartunk ebédet vagy bulit, akkor pedig egész nap együtt ünnepelünk. Például holnap lesz tesóm férjének a születésnapja, de most hétvégén mindenki szana szét van. Holnap felköszöntjük telefonon, jövő hétvégén pedig tesóm tart ebédet és egész nap együtt leszünk mindannyian. Mi ebből nem csinálunk problémát. A lényeg, hogy meg legyen ünnepelve, ne legyen elfelejtve, ennyi.
2019. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!