Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek a karácsonyt?

Hogy viselitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Én jól.

Csak sajnos látom és érzem, hogy milyen gyorsan telik az idő. Szenteste már el is múlt, és lassan karácsony első napjának a fele is :(

2019. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól! Tegnap volt családi összejövetel. Jól sikerült, jó volt a hangulat, sokat nevettünk. Ma folytatjuk 😊
2019. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól, csak tanulnom kell:(
2019. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól,csak azt sajnálom,hogy ilyen rövid ideig tart.
2019. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én unom magam :/
2019. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most már kicsit jobb, hogy elmúlt az a keserves Szenteste (az első Édesanyám Földi Jelenléte nélkül...)


Próbálok arra gondolni, hogy legalább már nem szenved a Kis Drágaságom azoktól a szörnyű fájdalmaktól.

2019. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig is imádtam a karácsonyt,a hangulatát,a kivilágított utcákat,de azt szoktam mondani-bármilyen nyálasan hangzik-,h nekem mindennap karácsony,mert mindennap csinálok vmi kedvemre valót.Imádtam a szüleimet,nekem is szörnyű v az első1-2 karácsony nélkülük,de mióta nincsenek,minden karácsony előtt igyekszem kimenni hozzájuk a temetőbe,"elbeszélgetünk",engem megnyugtat.Mióta ők nincsenek,sokaknak szánalmasan hangozhat,de a cicáim a családom,őket kényeztetem,de hál Istennek magamnak is megvehetek bármit,amit megkívánok,és imádom,h nem kell értelmetlen ajándékok után koslatnom a tömegben,és nem kell kimozdulnom a jó meleg lakásomból.Egésznap puha pizsiben jókat eszem-és nem hízom!-,jobbnál jobb filmeket nézek,amikre évközben nincs időm,senkivel nem kell osztoznom a kaján-de azért jótékonykodom is,elég sokat,mielőtt megköveznétek,h milyen önző vagyok-,és a filmekről is én dönthetek!Ahogy Sziámi is megénekelte jó pár évvel ezelőtt:Boldogok a lelki szegények-semmire nem cserélném el az utóbbi évek laza,konfliktusmentes karácsonyait!!A karácsonynál jobban csak az utána lévő nagy árleszállításokat imádom jobban!!:)
2020. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!