Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szojtatok adni ajándékba...

Mit szojtatok adni ajándékba anyátoknak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 03:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk megmondta h nem kér drága ajándékot idén,ezért csak lánckenő olajat kapott meg egy 4.8 -as reszelő...
2020. aug. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Amire éppen szüksége van. Legutóbb főztem otthon és láttam, hogy az egyik edény már elég régi. Vettem neki belőle egy készletet. Mindig szoktam figyleni, hátha elejt egy kis dolgot amit szeretne, azt felírom magamnak és ha olyan ünnep jön, akkor onnan válogatok.
2020. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
97%
Én legutóbb egy saját készítésű álomfogót adtam neki, mert imádja őket és nem szereti, ha sokat költök rá. Anyák napjára tortát vagy süteményt szoktam csinálni. Illetve olyan dolgokat, amikre tudom hogy szüksége van.
2020. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nagy ajándékkosarat ami teli van az ő által szeretett dolgokkal.
2020. aug. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

#6 +1


Amikor más városban laktunk, akkor mivel tudtam milyen párfümöket szeret, utána azokat.

Tőle én is rendszeresen kellemes párfümöket kaptam. Ő is eltalálta mindig az ízlésem.


Meg dísztágyakat adtam, mert szerette őket.

2020. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Tök mindegy. Legalább a felét visszaadja...
2020. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk az napén vagyok az "elkényeztetett gyerek":D
2020. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk az nap én vagyok az "elkényeztetett gyerek":D Ez már évek óta míóta nagyobbak így van.
2020. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Nálam jelemzően közel azonos értéket kaptam legközelebb. Tehát nem árt vigyázni, hogy ne verjük nagy költségekbe ő(ke)t.
2020. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves vagy, kérdező? 13...?


Mi már felnőttek vagyunk, külön élünk jó pár éve. A szülőknek szinte mindig élmény-ajándékot adunk. Meghívjuk őket valami jó étterembe, vagy együtt megyünk színházba, Zeneakadémiára, MÜPA-ba, stb. stb. Vagy egy hétvégi kirándulás, túrázás, bicajozás - szintén együtt.

2020. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!