Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szojtatok adni ajándékba...

Mit szojtatok adni ajándékba anyátoknak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 03:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
9 Én nem hagyom hogy ajándékozzanak nagyobb dolgot, bőven elég a tőrődésük:D
2020. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikai szer, arckrém, smink.

Parfüm.

Színházjegy.

Ruha.

Konyhai cuccok, kisebb háztartási gépek.

2020. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
6-os vagyok. Lepontoztatok. Higgyétek el, nekem a legszörnyűbb, hogy így megbánt engem is meg a feleségemet is a saját anyám! Mondjuk múltkor azt mondta az asszonynak, hogy jó, ha figyel rám, mert lehet, hogy félrejárok... Azért is kapni fog ajándékot!!! Nem adom fel!
2020. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Virág
2020. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Én is úgy csinálom, mint #2, van egy google táblázatom és bárki bármilyen óhaját megemlíti az év során, azt oda felírom, meg azt is, hogy mikor mondta, mert nyilván bizonyos óhajok teljesülhetnek más irányból is vagy épp aktualitásukat veszítik. Így édesanyámhoz már van egy jó lista, így van mihez nyúlni. Ha nincs épp valamilyen friss vágya, akkor megvizsgálom, hogy vajon a lista elején lévők közül jó ötlet lenne-e most valamelyik. Továbbá van egy-két dolog, amit újra lehet venni időnként, pl. kedvenc parfüm, arckrém, kedvenc likőr, jó minőségű harisnyából egy nagyobb készlet vagy olyan dolgok, amikre ő nem áldozna - pl. mindig egy szakadt ernyővel mászkált, vettem neki egy ugyanolyan méretű automata ernyőt vagy a lestrapált bőrtáskája helyett egy új bőrtáskát.
2020. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

aug. 3. 06:59-est a aug. 3. 06:39-re írtam

aug. 3. 08:27-est a aug. 3. 08:03-ra írtam


Lett egy kis káosz a törlések miatt. ;)

2020. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Könyvek

Tea/méz/csokoládé/kávé-csomag

Sütéshez dolgok

DVD

Színházjegy

Mozijegy

Étterem/cukrászda-meghívás

2020. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

egyetemista vagyok, szóval már van külön keresetem, de nem sok. mivel varrok meg kötök meg horgolok is, általában valami kiegészítőt kap, ami nincs a boltban, vagy tetszik neki, de nem az ő színe, vagy szép volt a színe, de az a szabás éppen nem jó rá (kalapokat szoktam csinálni, mert hiába fázós a feje, ha felvesz egy olyan sima sapkát, tiszta furán néz ki benne, de ha gyártok valami karimás vagy csuklyás dolgot, az mindig siker.)

apánknak is én segítek ajándákot keresni, könyv, program, ilyesmi, plusz mindig van torta, és ebéd az éteremben (kivéve ha anya sütni akar)

az öcsém nem annyira ért ilyesmkihez, meg ugye kisebb, tehát praktikusan pénze se annyira van, cserébe viszont tud sütni, szóval ő általában készít valami sütit. vagy varr, ha nagyon eltökélt, és vagyok otthon annyit hogy segítsek neki.

2020. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Beszélsz magyarul is? Mi az a "szojtatok"?
2020. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Láncfűrészt, sarokcsiszolót, időnként ezekhez cuccokat!
2020. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!