Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween Magyarországon?

Halloween Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Lenne esélye
Esélytelen
Talán
64 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
A házról, házra cukorkákat gyűjtögetős biztosan nem, legfeljebb ismerősök, rokonok között. Viszont otthon mindenki úgy díszít, és ünnepel, ahogy akar, és szeretne. Én pl. a Halloween-nek csak a lájtosabb, mondhatni "gyerek" verzióját kedvelem.
2021. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Annyira soha nem lesz elterjedt szerintem mint pl a szintén angolszász kulturából importált Valentin-nap.
2021. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Bízom benne, hogy soha. És az idióta Valentin-nap is el fog tűnni.
2021. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
3:Nem fog eltűnni nyugodj bele. Viszont a húsvéti locsolkodás divatja lassan megszűnik szerencsére.
2021. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Nincs kultúrája Magyarországon. Szerintem nem is baj.
2021. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
85%

Van halloween Magyarországon, vagy most mi a kérdés?

Ünnepelték egyébként korábban itthon is, szóval van hagyománya, de kétségtelen, hogy manapság az amerikai kultúrfölény miatt jött meg hozzá az emberek kedve.


De hát így voltunk a karácsonnyal is, az is párszázéve átvett, német szokás.

2021. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
94%
A mi városunkban minden évben van házról házra járó csokit vagy csalunk.Előtte jelzik a szervezőknek akik szeretnének beszállni,majd készítenek egy térképet hogy melyik házakhoz lehet menni.Szerintem nagyon jó szórakozás,felnőttként is mindig jól érezzük magunkat.
2021. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
persze
2021. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

jelmezbálozás, töklámpa faragás. Mi baj van vele?


Az jobb, amikor hülyére vásároljuk magunkat egy istenként tisztelt személy születésnapja alkalmából?

2021. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Középkorú vagyok és imádom! Az én gyermekkoromban még nem volt. A csokigyűjtés rész nem tetszik egyedül, de az hála istennek nincs is elterjedve. Mikor a gyerekem kicsi volt, beöltözött, persze házi jelmezekbe, tököt sütöttünk, vettem pár dekorációt, meg csináltunk is, tököt is faragtunk, meg barátokat is hívtunk helloween buliba. Idén is tervezzük, pedig már középiskolás. Tavaly a buli kimaradt a vírus miatt, csak dekoráltunk, meg filmeztünk. Szerintem jó hangulata van, számomra ez az igazi őszi hangulat.
2021. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!