Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween Magyarországon?

Halloween Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 18:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Évek óta jelen van a Halloween. Most már csak a népszerűsége kell, hogy méginkább megugorjon. De vannak jelmezes bulik. Még vidéki moziban is láttam tematikus horrorfilm vetítéseket. Pár szabaduló szoba külön programmal készül. Meglehetősen sok ember farag tököt. Itt-ott még verseny is van tökfaragásra.

Egyedül a trick or treat nincs terjedőben.

2021. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis kertvárosban lakom ahol a szomszédok egymásra családtagként tekintenek. Itt még a karácsony is olyan, hogy mindenki mindenkinek ad valami kóstolót. A férfiak pedig pálinkáznak az utcán.


Halloweenkor pedig az utcában elég sok kisgyermek öltözik be és járkál házról házra cukorkáért. Az egész utca szeretettel fogadja őket.


Nagyon élvezetes az egész :)

2021. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azta. Jól hangzik:D Melyik városban élsz utolsó?:O
2021. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
28%

Én személy szerint jobban szeretném, ha a magyar kultúra maradna fenn. Húsvéti locsolás, halottak napja, Augusztus 20 + plusz kenyér, stb.


Hívhattok boomernek vagy aminek akartok, de a nyugati szokások maradjanak nyugodtan nyugaton, a magyar szokások meg Magyarországon.

Láthattuk nyugat milyen hatással van az országra. El kell szakadni tőle és épségben tartani egyediségünket.


(Nem politizálási célból írtam, mielőtt még valaki beleköt)

2021. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

„ (Nem politizálási célból írtam, mielőtt még valaki beleköt)“


Ezt kizárólag politikai célzattal lehet írni.

2021. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát bizony elég provokatív tud lenni, mikor halottak napja péntekre vagy szombatra esik, és akkor tartják a halloween bulikat. A temetőből haza igyekvők meg nézegethetik a művérrel leöntött, dülöngélő jelmzezes zombikat.
2021. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Még szerencse, hogy halottak napja keddre esik idén:) Így ilyen problémád nem lesz.
2021. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%
Huhh jellemző mentalitás, kedves utolsó. De legalább megnyugodtam, hogy az ilyen emberek halloweenoznak. 🤭😃
2021. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Miféle mentalitás? Fejtsd ki:)
2021. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én újépítésű környéken lakom, itt majdnem minden háznál kisgyerekek vannak és szokás erre dekorálni, illetve a gyerekek és a kamaszok is járnak kis csoportokban csokit gyűjteni.


Ez itt szokás, nekünk tetszik, a mi gyerekünk is lehet majd, ha akkora lesz.

2021. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!