Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavatós keringőnél...

Szalagavatós keringőnél nehezít valamennyire ha a lány a magasabb? Az egész évfolyamon nekem lesz egyedül alacsonyabb párom. Vélemény?😅 Tegnap meg ma volt próba és eléggé furán meg totyogósan ment nekünk... De alapból se egy táncoslábú fiú.. Hm

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 16:23
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem nagyon nehezít. Én alacsony fiúként versenyszinten táncoltam magasabb lány partnerrel és nem volt belőle probléma. Találjátok meg az összhangot és menni fog az. 19/f
2022. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, nem fog felemelni téged. Akkor számítana, mert jól kell fogni, ami nehéz ha hosszabb a felület.
2022. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is nagyon mer irányítani szegény xd elég visszahúzódó ő is meg valamennyire én is, fura helyzet, plusz még a tömeg is hozzájön (3 évfolyam khm)
2022. szept. 6. 18:49
 4/10 anonim válasza:
100%
Ne görcsölj rá, annyi a lényeg. Van még időtök belejönni ebbe. Kicsit ismerkedjetek össze, ne félj elmondani neki, hogy mi az ami téged zavar, mi az amit szerinted rosszul csinál vagy mire kéne jobban odafigyelnie. Ügyesek lesztek. (Első válaszoló)
2022. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem <3
2022. szept. 6. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 184 centis lányként pont egy fejjel alacsonyabb fiúval táncoltam a szalagavatón, viszont nem is nagyon voltak velem egy magas srácok..

Az első pár próbánk katasztrófa volt, de a végeredmény klassz lett. :) Ne izgulj, jó lesz.

2022. szept. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, alacsony lányok is ügyesen táncolnak magas fiúkkal. A ti felállásotok is max látványban szokatlan, de senkit nem fog érdekelni, előfordul azért az ilyesmi. Főleg ha nagyon magas vagy, nálunk volt egy 185 cm-es lány, aki magassarkút is szeretett volna felvenni, na hát nála alig jöhetett szóba valaki és nekik már volt párjuk, szóval ő is egy kb 10 centivel alacsonyabb partnert kapott. Tök szépek, ügyesek voltak.
2022. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 8.osztályban nem táncoltam én jártam jól vele én voltam az egyik legalacsonyabb fiú az osztályból jelenleg 167 centi vagyok. Én sosem akartam táncolni mert nem tudok és a magasságom miatt is adtam fel mert egy magas voltam a lánnyal de még így is belém kötöttek az osztálytársaim és mind végig tudtam hogy az volt a céljuk hogy ne táncoljak és bele is gondoltam hogy a nézők mit gondolhatnának rólam hogy itt nincs keresnivalóm mert alacsony vagyok és még a táncot sem élveztem , idő pocsékolásnak éreztem végsül kiléptem és a 2 testvérem folytatta tovább akik magasabbak voltak , egésznap egyedül voltam otthon és este is néztem pár háborús filmet a Szakasz , és a tank háborús fenevad című háborús filmeket amíg a testvéreim próbáltak előbb jöhettem haza és addig otthon néztem az Elit alakulat című háborús sorozatot. A 8.osztályos évemben az az egyetlen jó nap volt hogy egyedül voltam otthon egész nap de pár próbát végig kellett néznem és végül én nevettem ki az osztálytársaimat ha elszúrták a lépést.
2022. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 Szerencsére az embereknek van érett rétege is akik nem nevetik ki a másikat mert alacsony :D
2022. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!