Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szerettek jobban, ajándéko...

Zokniszörny kérdése:

Mit szerettek jobban, ajándékot kapni, vagy adni?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, ajándékot is imádok kapni, de adni sokkal jobban szeretek. Karácsonykor is a saját ajándékaim nem is érdekelnek igazán, folyton azt nézem, hogy kinek, mennyire sikerült örömet szerezni. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. nov. 26. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ
2011. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
38%

kapni

aki mást mond, az hazudik, vagy jedi

2011. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a karácsonyt... Tipikus olyan ünnep, hogy a boldogok még boldogabbal lesznek, a többi meg le van szarva. És kapni jobb, mint adni.
2011. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Sajnos tényleg az anyagi lehetőségek szab(ták)ják meg az ünnepeket, ezért én úgy vagyok vele? ha ünnepről van szó, nem szeretek kapni. Rám ne költsenek, amikor másra, fontosabb dolgokra kell a pénz.


Ünnepekkor én adok ajándékot, csak nem költök (saját készítésű).


Viszont úgy nagy általánosságban imádok adni is, és kapni is. Jó látni, hogy őszintén örülnek az ajándékunknak, és jó kapni valamit, amit eltehetek örök emlékként.

2011. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Jó nagy tahó emberek vannak itt.Én kifejezetten jobban szeretek adni.Már alig várom,hogy unokahugaim és unokaöcsém kibonthassák az ajándékaikat!!!Sokat költöttünk most karácsonyra.De legalább gondolunk mindenkire.
2011. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te vagy tahó Kárló.
2011. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ajándékot eladni:D
2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A karácsonynak nagyon régóta hagyománya van Magyarországon.És mindig is szokás volt ajándékozni egymást és természetesen adni jobb ajándékot mivel látod a szeretted boldog arcát amikor a kezébe nyomod az ajándékot.
2011. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én mindig úgy voltam vele, hogy hülyeség az adni jobb mint kapni gondolat, hiszen mikor adsz, te nem gazdagszol semmivel. idén érzem először, hogy sokkal-sokkal jobb adni, hatalmas beleéléssel csinálom már hetek óta a barátom ajándékát és tűkön ülök, hogy láthassam végre a reakcióját:) anyukám is csak néz h mikre nem vagyok képes egy fiúért:)

18L

2011. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!