Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szerettek jobban, ajándéko...

Zokniszörny kérdése:

Mit szerettek jobban, ajándékot kapni, vagy adni?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, ajándékot is imádok kapni, de adni sokkal jobban szeretek. Karácsonykor is a saját ajándékaim nem is érdekelnek igazán, folyton azt nézem, hogy kinek, mennyire sikerült örömet szerezni. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. nov. 26. 11:29
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szeretek adni: ha én csinálom, vagy valami különlegeset adok, amirõl tudom, hogy nagyon fog örülni.

Szeretek kapni: ha valami olyasmit kapok, amire már régóta vágyok, amire tényleg szükségem van, vagy aminek jelentése van. De ha választani kell, adni szeretek jobban, de csak akkor, ha tudom, hogy örülni fog neki az illetõ, nem valami felesleges vackot dobok oda neki. 15/L

2011. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Teljesen igazad van utolsó 15/L
2011. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen adni!
2011. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is Jeti vagyok. ADNI!
2011. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Idén próbára teszem a családom. Odaadom X-nek a csomagját, ő kibontja, mire egy másik csomag várja, rajta egy cetlivel:


"»Jobb adni, mint kapni«, ezért az adás örömével ajándékozlak meg. Add oda Y-nak!"


Odaadja, és Y vagy az ajándékát találja benne, vagy egy újabb csomagot, amin egy cédula hasonlóképpen Z-nek való odaadásra szólítja fel. És ez mehet, amíg bírom csomagolással.

Persze úgy van összehozva, hogy a végére mindenki kap "adás örömét" és ajándékot is. :)

2011. dec. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet. :)
2011. dec. 22. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!