Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha az augusztus 20-i ünnepi...

Ha az augusztus 20-i ünnepi tüzijátékról van szó, miért háborognak egyes emberek, hogy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Miért pénzkidobás,nem pénzkidobás,hanem kell,sőt ahogy haladunk az idővel,egyre több kell,már kis kerti partykon is rendeljenek az emberek.

Amúgy barátomtól kérdeztem,hogy 2009 óta miért szernyebb kicsit a budapesti augusztus 20-i tüzijáték?,és azt mondta,hogy hát azért,hogy ne háborogjanak az emberek ennyire.

Szerintem meg vissza kéne hozni azt,hogy pl most is majd legyen nagy pazar tüzijátékunk és újra óriási látvány legyen,hát hadd háborogjanak,akipedig élvezni fogja a látványt az ámuldoz,nem pedig háborog.



2012. júl. 24. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tisztelettel jelentem a mérgeskedőknek, s tájékoztatom a háborgókat, hogy a tűzijáték több bevételt hoz az országnak, mint amennyibe kerül.

Jelenleg kb. a Sziget, a Forma1 és a tűzijáték miatt jön ide sok külföldi, s költi itt a pénzét. Nem tudom, de állítólag a teljes jelenlegi magyar ipar nem fizet be a kasszába annyit, mint ezek.

2012. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A tüzijáték miatt jönnek a külföldiek:D:D Többen is vagytok a pizsipartin?!
2012. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ühüm! Amikor a Forma1 augusztus 20 körül volt, sok szurkoló csak amiatt maradt pár nappal tovább.

Most, hogy így időben elválik, valamivel kevesebben. Nem az esti egy óráért, mert nap közben is van esemény bőven.

De ha csak a tűzijátékot vesszük. Volt, amikor nagyokosok a hegyről lehozták a vízre. A szállodások panaszkodtak, hogy ez a kis apróság jelentős bevételkiesést okozott nekik, mivel a szállodából nem lehetett jól látni. Nem írnék regényt itt erről, de sok adatot találhatsz erről, ha keresel.

2012. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Értem. Mert előre tudták szoba foglaláskor a külföldiek, hogy nem fog látszódni az ablakból, így nem jöttek?
2012. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez egy reklám? Már értem... Megy a jelentés!
2012. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Akkora egy büd*spar*szt vagy kérdező hogy az már fáj.... remélem te is megdöglesz egyszer....többet ér egy kutya élete mint a tiéd ilyen felfogással....


Kell a tűzijáték, mert hagyomány... én se szeretem, de kell, egy az hogy a bevételek miatt is meg egyebek.. de azt nem hinném el hogy ne lehetne olyan tűzijátékot csinálni hogy mindenkinek jó legyen... én kint lakok kertvárosba, igy nem hallom az aug. 20. tűzijátékot, de a szomszédét igen... sajnos, akit tüzijátékot akar ilyenkor az menjen ki azt nézze.. de ne a szomszéd kertjébe lövöldözze azokat a szarokat...

2012. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek félig-meddig igaza van.

Visszahozni ugyan nem kellene a "nagy pazar" tűzijátékokat (amúgy az utolsó néhány elég látványos volt szerintem), viszont egyáltalán nem pénzkidobás, hiszen a turisták és az oda kilátogató emberek bőven behozzák az árát.

Na és az élményt akkor nem is említettük, hogy milyen is egy ilyet élőben látni.

2012. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

„Értem. Mert előre tudták szoba foglaláskor a külföldiek, hogy nem fog látszódni az ablakból, így nem jöttek?”

Igazad van én tévedtem, amikor hittem szállodavezető pajtásomnak, statisztikus barátomnak, meg több ilyen marhának, akik abból élnek, hogy értenek a pénz világához.

2012. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

amíg pesten csak tankkal lehet közlekedni a kráter méretű kátyúk miatt vidékről pedig ne is beszéljünk,amíg rinyál a kormány,hogy nincs pénz és hitel kell,amíg megvonják a támogatások és nem emelik a fizetéseket én is felesleges pénzkidobásnak tartom!!!!!!!!!!!

legyen tűzijáték,de ne olyan aminek az árából egy fél város útjait fel lehetne újítani!majd,ha olyan lesz a gazdaságunk,mint Németországnak(szerintem azt mi nem éljük meg),na akkor lehet több száz milliót ellövöldözni 20 perc alatt...

2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tradíció...
2012. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!