Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tinik! Kb hány forint értékben...

Tinik! Kb hány forint értékben kaptok névnap-, szülinap-, karácsonyra ajándékot? (minnél többen írjatok légyszi)

Figyelt kérdés

Vagy mennyi pénzt?

Ìrjátok külön mindhàrmat légyszi!


KORT ÈS NEMET IS ÌRJATOK!:-)


2012. aug. 26. 18:00
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Születésnap: Úgy látszik furcsa gyerek vagyok, nem szoktam pénzt kérni . Egyáltalán nem személyes ajándék .

Névnap: Idén kaptam 2 ezret . Wuhuu.... csokit , könyvet , apróbb dolgokat kapok.

Karácsony: Na , itt viszont nem szerénykednek a szüleim . Tavaly 70-90 ezer Ft értékben kaptam ajándékot, csak tőlük .

Pénzt nem szoktam kérni / kapni . :D

2012. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Nem én kértem olyan drága ajándékot, ők vették . :) Amiket én kértem max 2 ezer Ft-k voltak , apróságok .
2012. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
14/L
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Fú, nálam ez nehéz ügy.

Névnapra kapok csokit vagy virágot, és ennyi. Ha egyáltalán eszükbe jut, hogy névnapom van.

Karácsonyra szüleimtől több kisebb ajándékot szoktam kapni általában, nehéz besaccolni, de kb. 30 ezerbe belefér...nagyszülőktől pénzt általában (10 ezer kb.). Más rokonoktól kisebb ajándék.

Szülinapomra szinte sosem kapok rendes kézzelfogható ajándékot :D Nagyszülőktől szintén pénzt, szülőktől meg mindig mást. Volt, hogy elmentünk előtte vásárolni ruhákat meg ilyesmit, az volt. Egyszer kaptam fényképezőgépet (25 ezer kb.), tavaly pénzt (15 ezer kb.)idén többet kaptam mert 18 lettem de az meg olyan nagy összegbe férne bele hogy inkább le sem írom :D

18/L

2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

nekem szülinap, névnap, karácsony hasonló:

szüleimtől: pénzt nem kapok inkább vmi apróságot 2-3 ezer ft értékben

apai nagymamám: tőle 10-15ezret szoktam kapni

anyai nagymamám: jó ha 2 ezret tud adni, de van amikor annyit se

és a milliomos nagynéném: 15-20 ezer készpénzt+ még 25-30 ezer ft értékben ruhákat, cipőket stb. /tőle most iskola kezdésre is legalább 30-40 ezer ft-ot érő holmikat kaptam (táskát, cipőt, farmert, füzeteket, tollakat)/

2012. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
kor lemaradt: 17/L
2012. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Hát nálam ez nagyon változó, de azért csak úgy 5000-nél többet sose kapok. :/

Névnap, szülinap ha eszükbe jut szüleimnek, akkor adnak vmi csokit, meg a kedvüktől függően pénzt. 1000-5000 ft-ot. Mamámtól meg szoktam még kapni 2000-t. Nem ragaszkodok hozzá, sőt nem akarom, hogy ünnepeljük a szülinapom/névnapom, mert most miért érdekes az? :D Amióta nem hívom fel rá a figyelmet, SENKINEK nem jut eszébe.

Karácsonyra mindenféle kis cuccot szoktam kapni, de azokat magam választom ki és akkor azt mondják, hogy jó, ezt megkapod karácsonyra és akkor adják oda. Pénzt elvétve kapok.

2012. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Ja és 15/L.
2012. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,írjatok még nyugodtan!:))

Azért azt sajnálom,hogy valakinek nemhogy a névnapját,de még a szülinapját is elfelejtik a szülei,többi családtag.Ez még egy felnőttnek is fájó szerintem,nemhogy egy "gyereknek".Fel lehet köszönteni valakit akár egy tábla csokival is szerintem,a gesztus a legfontosabb!

Egyébként én 17 éves vagyok.xP

2012. aug. 27. 01:37
 20/25 anonim válasza:

Utsó vagyok.

Nem fájó, csak nálunk valahogy nem szokás ünnepelni ezeket, ha ajándékot adok/kapok arra nálunk nem kell külön alkalom.

Pénzt meg suli év végén, meg félévkor kapok sokat. :)

2012. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!