Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi legyen a szalagavatón, ha...

Mi legyen a szalagavatón, ha apám nem akar táncolni? Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Három hét múlva lesz a szalagvatóm,ami nekem eléggé fontos esemény.Lesz az osztálytánc után egy keringő a szülőkkel (lány vagyok,apámmal táncolnék),de ő nem akar és nem is tud táncolni.

Arra gondoltam,hogy felkérem az ofőmet helyette,aki férfi,hogy azért ne legyen ciki,hogy nem táncolok senkivel.

Nem akarok konfliktust apámmal,mert eléggé ideges lesz,ha felhozom a témát.Nem tudom,miért,kényszeríteni meg persze nem lehet erre.

Osztályfőnök vagy csak kérjek fel egy idegent vagy senkivel se táncoljak? Hogyan lehetne ezt megoldani?


2013. jan. 28. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A "rendes" tánc után, ahol van keringő is, ott felkérik az apjuk a lányokat, a fiúk az anyjukat táncolni.
2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Van igen,nekem is új volt :D Kék-Duna keringőt kell táncolni,vagy mit...

Még valami:szerintetek akkor az ofőmet illik előre felkérni,mondjuk még a héten? Mert sztem úgy kellene...

2013. jan. 28. 21:15
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak az lesz érdekes,hogy elmondani neki,hogy mi a helyzet apámmal...dehát ez van.
2013. jan. 28. 21:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nincs abban ha anyádat kéred fel táncolni. Miért is nem táncolhatna anya-lánya.

Esküvökön is ezerszer táncol a menyasszony nökkel és abban sincs semmi.

Ofövel beszéld meg elöre, hogy nincs kivel és vele táncolnál.

De apádnak is mondjad, mert lehet neki meg az esik majd rosszul, hogy az ofövel táncoltál és nem vele, még akor is ha most úgy gondolod hogy nem akar.

2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én apám el sem jött, anyukámmal táncoltam. Ez 15 éve volt.
2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én sem táncoltam apámmal. Aki akart az táncolt a végén, aki meg nem akart az nem. Mi addig fényképezkedtünk. De amúgy sokan az anyjukkal táncoltak, volt hogy kisebb unokatestvérrel stb.
2013. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem sokkal szebb az, ha anyukáddal táncolsz, mintha az osztályfőnökkel tennéd. Anyukád szívesen táncolna és semmi ciki nincs benne. Anyukád meg még örülne is. Én is anyuval táncoltam anno, pedig férfi volt az osztályfőnököm, de eszembe sem jutott volna mást felkérni, mint egy családtagot. De te tudod...
2013. febr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ekeke válasza:
A tánc az élvezetéért van. Ha beprogramozzák, hogy mert kötelező, akkor kaka az egész. Hiányzik ez neked?
2013. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!