Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, ha a...

Szerintetek milyen, ha a szalagavatón a szülői táncot az ofőmmel táncolom édesapám helyett? (ő nem szeretne)

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegénynek jól belinkelted a saját kérdését....
2013. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen,az is az enyém,csak a lehetőségek egyértelműen leredukálódtak az ofőre.

csak egy igen vagy egy nem érdekelne

2013. febr. 7. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy eldöntendő kérdés volt, hogyan feleljünk igennel vagy nemmel...?
2013. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az én apám sem akart táncolni, úgyhogy én egyik haveromat kértem fel. Előre meg volt beszélve mindkettőjükkel.

Szerintem kérdezd meg előre az ofőt, hogy nem lenne-e gond, ha őt kérnéd fel, s ha beleegyezik, akkor mondd meg apukádnak, hogy te tudod, hogy ő inkább kihagyná a táncot, ezért hogy megkíméld tőle, az ofőt kéred fel, ha ez neki, mármint apukádnak is megfelel. De így fogalmazz, hogy megkíméled, mert így tudni fogja, hogy az első gondolatod azért ő volt, de nem is kell hosszan rágódnotok a témán, ha már annyira zavarja.

Az ofőnek biztos jól esne a gesztus, apudnak meg megadod az esélyt, hogy meggondolja magát. (Ha netán mégis táncolna, az ofőd azt is bizti megérti.) Hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem, én ezt tenném, illetve ezt is tettem anno, csak nekem nő volt az ofőm, úgyhogy ezért is lett egy barátom a táncpartnerem. :)

2013. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért nem szeretne?
2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!