Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit adjak barátnőmnek születés...

Mit adjak barátnőmnek születésnapjára és az évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy június 3-án lesz a születésnapja, az első évfordulónk meg 16-án! Nem tudom hogy hogyan osszam be a két ünnepet, melyikre mit vegyek neki! Ötleteket várok! :-) most lesz 23 éves, és amint leírtam, 16-án leszünk egy évesek. A két nap elég közel van egymáshoz, de mégsem akarom egybe vonni a kettőt! Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 2. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A szülinapjára süss neki egy tortát. Az évfordulóra meg csinálj egy romantikus vacsorát. Ha nem értesz annyira a sütés-főzéshez, akkor kérd meg anyudat, hogy segítsen benne. Vagy ha ez nem tetszik, akkor ilyesmit is lehet, hogy: gravírozott toll, pohár. Bögre, párna a közös képetekkel.
2013. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szülinapra az előttem válaszolóhoz csatlakozom, a torta mindig beválik. Évfordulóra, amennyiben kellő mennyiségű fényképek állnak rendelkezésedre, akkor egy fényképalbumot javaslok. Valami szépet, amikbe beleragasztod a képeket, és szedhetsz hozzá netről idézeteket is, vagy kis matricákat, csillogós, színes tollakat, szóval pingálj, rajzol, írj egy-egy szót, ami örök, és közös emléket idéz fel. Abszolút aranyos ajándék és személyes is. Éld ki a kreativitásod!:-)
2013. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó ötletek hangzottak el eddig :) egyébként ha szerettek fürcsizni meg szaunázni, akkor én kinéznék a helyedbe egy jó helyet a lakhelyetek közelében és elvinném oda a csajt. lehet mindkét alkalomra is közös ajándék, de megfelelő csak az egyikre és igazából nem is túl drága :) és ami nem elhanyagolható, mindenképp közös emlék ;)
2013. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!