Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Pontosan mi történik a szalaga...

Pontosan mi történik a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Külföldi vagyok, most jöttem ide két éve és lesz szalagavatóm a következő utáni évben. Valami táncot is meg kell tanulni. Le tudjátok írni pontosan mi történik a szalagavatókon? Ki kivel táncol? beosztják vagy úgy van hogy a fiúk felkérik a lányokat és aszerint?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 15. 21:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem most lesz szalagavatóm. minden osztály előad valami műsort, ének, tánc, egy-egy jelenet, ami jön. lesz keringő is, arra jelentkezni lehet, de csak úgy, ha már van párod. a pár lehet osztálytárs vagy évfolyamtárs. a szalagtűzés ünnepélyes keretek közt zajlik. lesznek videók is az osztálykirándulásokról, a négy évünkről. utána bankettbál, vacsorával, stb. mindenki két jegyet kap a műsorra, azt annak adja, akinek akarja. bankettra csak egy embert vihetsz, de nem kötelező. aztán buli reggelig. :D gondolom, minden iskolában más, de az alapok ugyanazok. :) ALIG VÁROM A FEHÉR RUHÁT A KERINGŐHÖZ!!!!
2013. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 8. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!