Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a normális...

Szerintetek mi a normális ajándék egy diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim több százezres ajándékokat kapnak, ami szerintem egyáltalán nem normális. Az én szüleim is kérdezgetik, hogy mit akarok, utazás, pénz, stb, de szerintem teljesen abszurd, hogy évekig fizetik a gyereknek a kaját, kolit/albit, esetleg még tandíjat is, akkor még azért is kapjon ajándékot, mert meglett a diplomája? Az a minimum, hogy lediplomázik!!! Szerintem nevetséges. Bár jól állunk anyagilag, de én megmondtam anyáéknak, hogy max egy virág vagy bonbon, úgyis megyünk étterembe az sem lesz kis összeg, annál több nem kell. Ti hogy vélekedtek erről? 23/L

2015. jún. 7. 12:08
 1/4 anonim válasza:
79%

Egyetértek veled. Én most januárban végeztem, szüleim támogattak mindenben végig, fizettek mindent, mondtam is nekik hogy ne vegyenek semmit (megtehették volna).

Nálunk ez elég természetesen jön, nincsenek a valóságtól elszállt vágyaim, ha valamire szükségem van akár kisebb akár nagyobb dolog, azt megvesszük.

2015. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem se kell nagyon ajándék, csak az, hogy menjen el a szülő a diplomaosztóra, videózza/fotózza le és veregesse hátba a gyereket, hogy "büszke vagyok rád gyerekem". És ha szétdicsekszi a családban-barátok közt, hogy milyen ügyes az ő gyereke, az már szerintem elég melldagasztó annak a gyereknek:D

Nálunk így volt. Kaptam virágot is és utána egy családi ebédet tartottunk, ahova meghívtunk néhány családtagot.

2015. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Mondjuk én kaptam egy arany karkötőt a diplomaosztóra, annak örültem!
2015. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2015. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!