Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi volt a legbenabb ajandek,...

Mi volt a legbenabb ajandek, amit valaha kaptal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 13:14
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
79%

Mikor meg volt autonk ajandekoztunk egyk rokonunknak egy autolemoso keszletet sampon szivacs viasz rongyocska.

rendszeressen visozntlattuk szuletesnapokon a csaladban ill karacsonykor aztan egyik evben visszakaptuk mi.

megismertem mert a vonalkodra annak idejen rajzoltam 3 pottyot viccbol.

Egy csomag ajandek ami eveken keresztul korbejart szep keke dobozban

2015. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Baratnom meselte, h az apukajuktol egyszer egy-egy kaparos sorsjegyet kaptak karacsonyra a noverevel. "Nem nyert" :-D
2015. dec. 20. 15:51
 23/47 anonim ***** válasza:
88%
szintén sulikarácsony, 2 narancs, 1-1 fehér zokniban, amik tiszták voltak, de újak nem :'D
2015. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
89%
Monster high-os smink ès hajdíszítô (hajpànt, zöld meg lila tincsek, csillàmos hajlakk ès hasonlò cukisàgok) kèszletet kaptam az anyòsomtòl. A gond csak annyi ezzel, hogy 32 èves vagyok, ès ràadàsul 2 fiunk van. Szerintem tutira bír engem az öreglàny... 😁
2015. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
75%

boldog szulinapot,fulladj meg! feliratú bögre. (tovább ajándèkozni se tudom így)

ezenkívül Jèzus szeret tèged feliratú notesz,valamint egyházi tèmájú könyvek. (ateista vagyok)

2015. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

25.:

Milyen szepen harmonizalnak az ajandekok ;-)

2015. dec. 20. 17:30
 27/47 anonim ***** válasza:
92%
Altalanosban, karacsonyi huzasnal egy lejart es megbontott mikulas csomagot.
2015. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
91%
Anno nagyanyám vett nekem rózsaszín, fehér csíkos xxL méretű melegítőt. Oké, hogy évente egyszer lát de tudhatta, hogy kemény 40 kiló vagyok és egyébként is feketében járok. :D A másik legjobb a B és C kosaras melltartók voltak ilyen 13-14 éves koromban, szintén tőle. Úgy, hogy most, 25 évesen is előfordul, hogy az A-s is nagy rám. :D
2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
73%

25# vagyok

ezeket külön emberektől kaptam:)

2015. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
83%

Sulis karácsonyi húzásnál, kaptam egy lila szívecskés órát (20 éves voltam akkor) Max egy 10-14 éves lány hord ilyet,órát eleve nem hordtam, sosem volt rajtam. A lila szint nem is kedvelem. Kaptam mellé egy lila neszeszert,bár azt használom,mert jól néz ki,arra nem mondok rosszat :D



Tavaly pedig legjobb barátnőm meglepett egy dezodoros,tusfürdős tömeg csomaggal. Legjobb barátnőmtől sokkal többet vártam!! Én napokig mentem egy könyv után amit szeretett volna,nem volt olcsó és még Pestre is fel kellett érte utaznom. Ő meg egy spárban vagy bárhol megvehető 1500-2000 ezer ft-os tüsfürdős csomagot ad, úgy,hogy "nem volt ötlete mit vegyen" Mikor tudja,hogy engem speciel bármilyen kutyás dologgal örömet tudna okozni,de egy sálnak is örültem volna. Talán egy jobb fajta parfüm és a kedvenc csokim is jobb lett volna,vagy egy plüss kutya. Mint sem egy tüsfürdős csomag. Nálam ez nagyon kiverte a biztosítékot.

2015. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!