Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi volt a legbenabb ajandek,...

Mi volt a legbenabb ajandek, amit valaha kaptal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 13:14
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%
Dragon Ball-os póló a nagymamámtól gyerekkoromban, mikor tudta, hogy majdnem minden rajzfilmet utálok :D
2015. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
93%
Férfi alsógatya. Nő vagyok.
2015. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%

Olyan ruhákat, amik egymagukban felelnek a globális felmelegedésért.

Indokolatlanul nejlon, intenzíven molyirtószagú.

A legrosszabb közte egy mentesvízkupak-rózsaszín, narancs és Tmobil-rózsaszín mintával, kopott gyöngyházfényű festésű műanyag gyöngyökkel, a nyakán horgolt hajtókaszerűséggel, null dekoltázzsal, térd alá érő rakottszoknyával, hosszú ujjal, válltöméssel (egyberuha).

Annyira ocsmány volt, hogy szerintem csak ez az egy darab létezik, mert a megálmodóját agyonverték, az tuti.

Ez nem divatkatasztrófa, hanem divat atombomba.

És akkor nagyim a legcukibb nagymamamosollyal közölte, hogy ezt KELL felvennem szalagavatómra.

Kidumáltam, hogy egyforma kosztüm lesz mama, ez van, de majd a megfelelő alkalommal felveszem. (majd amikor komplett idiótának akarok tűnni)

Megvolt addig amíg nem jöttek a ruhakukák, egészen addig nem mertem kidobni.

2015. dec. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
84%

Gimiben történt, egyik osztálytársnőm az akkori legjobb barátnőjétől használt(!!!) labellot kapott... No komment.


Nem béna, inkább vicces ajándék (meg a szitu is vicces volt, sőt, kínos :D).

21 évesen lett először barátom, szüleimnek meg mindig is az ő kislányuk voltam, szóval elég nagy botrány volt ebből otthon, amikor megtudták. Aztán ehhez képest karácsonyra egy vörös csipkés hálóinget kaptam tőlük, hozzá passzoló kis vörös tangával. Kb sokkot kaptam, erre nem számítottam :D, ja és anyám még kérdezte is barátomat, hogy naaaa Déneske tetszik? Szegény barátom köpni-nyelni nem tudott :D.

2015. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
85%
Egy kis mécsestartó becsomagolva már leégett gyertyával. Az ajándékozó, kedves ismerősünk, is kaphatta, és kibontatlanul adta tovább.
2015. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Kekcsi ***** válasza:
92%

Ébresztő gyertya.

[link]

Mondjuk osztálytárstól, havertól elfogadom, na de a saját édes szüleimtől?

2015. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
85%

- félig leesett fejű plüssmaci

- osztálykarácsonyra egy db árva illat nélküli Dove tusfürdő (nem is szett), mellé egy iszonyat giccses, ocsmány csillámos Mikulás-figura

- nagyanyámtól (aki világéletében rühellt engem), egy csomag használhatatlanul pici, nem nyúlós hajgumi, kb. olyan szöveggel, hogy "ezt most neked vettem, becsüld meg magad", közben meg a csomag perforációján ott volt annak a magazinnak a neve, amit épp olvasott...

- túl rövid, sportos felső anyámtól... sokféle stílusom volt, de ezeket a melegítőfelsőket sosem kedveltem, és tudja is

- elegánsnak beállított, szalmaszerű, de szanaszét glitterezett fekete táska, ami mindent megfog csillámmal, amihez hozzáér az ember

- kisgyerek és kiskamasz koromban állandóan szótárakat, matekpéldás könyveket kaptam a szüleimtől... eleget foglalkoztam ezekkel a suliban, és színötös voltam ráadásul...

- vőlegényem tinikorában ment énekkarral idősek otthonába fellépni, onnan kaptak szanaszét ázott könyveket meg gyanúsan szétázott kispárnákat...

- ugyancsak vőlegényem kapott rokonoktól rózsaszín mintás kislány farmert (vagy farmerkabátot), már nem emlékszem, illetve 11-12 éves korában a család összes megunt '60-as évekbeli 2filléres lektűrjét, elég használt állapotban

2015. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
69%

34-es vagyok, még eszembe jutott pár sztori...


Egyik volt barátomtól MINDIG marcipános csokit kaptam ajándékba, pedig én híresen utálom a marcipánt. Az első alkalommal még elnéztem, mert úgy voltam vele, jó nem tudta, tisztáztuk, de továbbra is ezt kaptam tőle, aztán egyszer jól letoltam hogy NEM ÉRTED BMEG HOGY UTÁLOM A MARCIPÁNT?NEM ÉRTED BMEG? :D De nem értette meg, ja meg aztán kiderült, hogy az anyja vette mindig, kedves volt barátom soha nem erőltette meg magát :( (nem véletlenül volt barátom).


Ez nem vicces, inkább szomorú. Gimiben osztálykarácsony, legjobb barátnőm az osztály újgazdag libuskáját húzta, a csaj egyik szünetben elordította magát, hogy aki őt húzta az legyen szíves Bershkás cuccokat vegyen neki :S. Ez már alapból elég gáz volt, ráadásul barátnőmék elég szegények... De barátnőm nagyon finom sütiket süt, úgyhogy azt kapott a csaj, hát, az a fancsali fej mindent elárult :(, neki ez béna ajándék volt (sajnos) :(...

2015. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
76%

- Osztálykarácsonyra egy 200 forintos, tejbevonós édességet tartalmazó mikuláscsomagot az osztályfőnöktől. Ráadásul kihivott az osztály elé, és puszi, valamint gigamosoly kíséretében adta át. Jól esett.

- Iszonyat ronda kötött pulcsit, a karján fehér hullámos kötött bizbazzal, amivel repülőgépet is irányíthattam volna, úgy lobogott.

Meg egy használt magassarkú csizmát, aminek ki volt járva a talpa, és valamikor 30 éve volt divat.

2015. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
90%
Mamámtól karácsonyra egy doboz margarint. Már meg volt kezdve.
2016. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!