Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi volt a legbenabb ajandek,...

Mi volt a legbenabb ajandek, amit valaha kaptal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 13:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
86%

Régebbiek:

egy jénai, ami az első használat során kettépattant a sütőben, a forró aljára engedve a tartalmát.

Első kézből tudom, hogy a szénné égett rakottkrumpli k.r.v. büdös.

bucsusBarbi. A labfejét a gyerek pelusában láttam viszont.

Gusztustalan szagú deósprayk. Vécéillatosítónak se...

Szappan

Szappan tusfürdővel.

Hajfesték. Tűzpiros. (Szőke vagyok)

Tisztítószerek. Ezzel csak az a baj hogy nem bírom az erős illatokat, már egy fél kupaknyi felmosószertől szédültem, nyáladztam. (nem, nem ittam meg)

Csak idei cuccok:

nyugger bevásárlótáska (indiai mintás)

marcipános csoki. (utálom a marcipánt)

Konyhabútor. Erre nincs magyarázat, a nyáron cseréltük, szép ezüst-fehérre.

Erre anyósom neten vett egy pirosat. És idehozatta. Használt, ütött-kopott.

2016. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
:-)
2016. márc. 17. 13:27
 43/47 anonim ***** válasza:
89%

41.vagyok

A konyhabútor hasznos lett, a férjem berendezte a műhelyt vele, és átfestette. Anyós őrjöng.

Várom az idei válaszokat.

2016. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Kifestőkönyvet sulis húzáskor, csak már ki volt benne festve minden kép. (És kábé egy ötéves festhette ki)

Kártyapaklit, ahol a kártyák fele hiányzott. (Szerintem kivette belőle, ami tetszett neki, mert mesekártya volt.)

Hajgumikészlet, rövid hajam volt.

Hintőpor illatú dezodor. Nem az a baj, de legalább illatos lett volna! Tizennégy voltam, és csak az illata miatt használtam dezodort.

2016. dec. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Elöljáróban tudni kell rólam, hogy gyűlölöm a marcipánt és a kókuszt. Idei gyöngyszemek: apámtól (!) Szamos marcipán (mentségére szóljon, hogy amúgy nagyon jó apa, de az ilyeneket nagyon nem vágja, meg pl sokáig nem is tudta, hogy én A vagy B osztályba járok :D). Egyik legjobb barátnőm: nagy csomag Raffaello. Másik legjobb barátnőm: valami drága marcipán... De már másodjára ad marcipánt Karácsonyra T_T , én meg nem merek szólni neki, félek, hogy megbántanám.


(Egyébként én nem vagyok olyan "hűdeválogatós", sőőőt, én szeretem az egyszerű édességeket, pl minőségi csokis nápolyiért meg a dán vajas kekszért odavagyok... De ilyeneket soha nem kaptam, valamiért sokan azt hiszik, hogy ha drága marcipánt vesznek, az biztos jó :(.)

2016. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

45.

Igen, van nehany edesseg, amit ugy tartunk szamon, h "azt mindenki szereti". Egy kis narcipannal pl engem is le lehet venni a labamrol

2016. dec. 25. 18:52
 47/47 A kérdező kommentje:

Az idei valogatas, nezzetek!( Most irtam ki, nem tudom, mennyire fog porogni)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2016. dec. 25. 18:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!