Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti is már nagyon várjátok a...

Ti is már nagyon várjátok a karácsonyt, illetve a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom a karácsonyt a hangulata, illetve az miatt, hogy együtt a család. A szilvesztert meg a jó bulik, meg a tűzijátékozás miatt. :D

Ti is már nagyon várjátok? :D

17/F



2016. nov. 3. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretem a Szilvesztert, ugyan volt pár jó buli is, amin részt vettem, de sok van, ami elég lehangoló volt, és mindig azok az idők jutnak eszembe. Meg én aludni jobban szeretek, mint partyzni, az az igazság.


A karácsonyt akár várhatom is, bár ez lesz zsinórban a harmadik magányos karácsonyom, mert a melóhelyem nem ad ki szabadságokat arra hétre senkinek, külföldön dolgozom. És oké, barátok vannak, de az nem ugyanolyan.

2016. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
87%

A karácsonyt már nagyon várom, a vizsgaidőszakot kevésbé:D

A szilveszter nem szeretem, sosem megyek bulizni, itthon töltjük a kutyánkkal, akivel hála a felelős embereknek már kb én is félek, az 1. válaszolóhoz hasonlóan minket is megcéloztak tavaly egy petárdával az utcán, így nem szeretem az év utolsó 1-2 napját, amikor őrület van.

2016. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyt nagyon várom, imádom a hangulatot, feldíszíteni a házat, találkozni a rokonokkal, beszélgetni, odaadni nekik az ajándékot, imádom egyszerűen :D Meg suliban van ugye ilyen ajándékozás, ez lesz az utolsó évünk a gimiben, és ilyenkor a teremben ilyen kis karácsonyi buli van, azokat is nagyon szeretem, idén pedig sokkal jobb lesz szerintem mint az eddigiek, mert nagyon össze vagyunk már szokva :)

A szilveszterrel kapcsolatban valamiért rossz érzésem van mindig, szerintem azért, mert olyankor már elmúlt a karácsony, és sokkal kisebb hangulata van számomra, valahogy szomorú leszek mindig, és kissé nyomaszt ez az érzés, hogy új év meg minden, de a barátaimmal leszek szokás szerint, azt azért várom :)

2016. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A karácsonyt igen, az egy csodás szakasza az évnek. Harmónia van, nyugalom, jó italok, finom ételek, nagy meglepetések, nevetés, együttlét, boldogság, szép ruhák, illatok, csillogó szemek ...


A szilveszter nem érdekel. Amint felnő az ember, és bulizhat akármikor, rögtön kiderül, hogy a szilveszter nem is akkora szám :)

2016. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
90%

hm, karácsony...mikor mindenki próbál jóban lenni a másikkal de a vége kötelező üvöltözés és ajtócsapkodás *-* nem xd

hm, szilveszter...mikor mindenki örülni akar az új évnek és fogatkozik "ez az ő éve lesz" de pontosan tudja, h ugyan olyan szar lesz mint a tavalyi és ezért úgy leissza magát random emberekkel, hogy 1 hétig másnapos lesz utána *-* najó, ezt egy kicsit xd

2016. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

nem várom, nincs mit ünnepeljek

25L

2016. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én nagyon várom a karácsonyt is és a szilvesztert is. 17/L
2016. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!