Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha szalagavatón egy végzős...

Ha szalagavatón egy végzős lány táncol egy kilencedikes fiúval, akkor nagyon feltűnő a korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés

#iskola #tánc #partner #Szakagavató
2019. jan. 16. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt olyan, aki kilencedikessel táncolt? Nem veszi ki furán, ha odamegyek egy kilencedikes fiúhoz és felkérem? :D
2019. jan. 16. 21:26
 2/4 anonim válasza:
15%
Ha már táncolásról van szó akkor kérjen fel ő téged és ne te őt :)
2019. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, emberfüggő. Van, aki idősebbnek néz ki. Én 18 évesen néztem ki 14-nek, fel se tűnt volna, ha egy 14-nek kinéző 14 évessel táncolok.
2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hasonló volt nálam a szalagavatón, kevesen voltak egyrészt a lányok az osztályban, másrészt én nem voltam ott első nap, amikor összeálltak a párok, az alattunk lévő évfolyammal pedig nem volt ismeretségem, pedig ez szokott lenni a megoldás. Ismertem viszont a 9. Évfolyamot ahonnan egy kedves lány azt mondta szivesen vállalja, szalagavaton fel sem tűnt a különbség, pontosabban lehet hogy valaki észlelte, de jól éreztük magunkat és ez volt a lényeg. :)
2019. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!