Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen megható ajándékot...

Milyen megható ajándékot adjak a páromnak évfordulóra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy egyedi ajándékot készíteni neki, de nem tudom mi lehet az, ami nagyon megfogná, amitől meghatódna, ami nagyon fontos lenne neki. Tudnátok ajánlani ilyeneket?

2022. nov. 24. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Hanyadik évforduló? Hány évesek vagytok? Korábban mit adtál neki?

Van valami elképzelés, amin segítsünk elindulni?


Ha gondolod szívesen leírom én miket adtam az évek során, de előbb nem ártana tudni a fentebb írt dolgokat. Addig felesleges lenne regényt írnom. Ha gondolod privátban is írhatsz, szívesen segítek. 😇

2022. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom nem is az ajándékotol hatódott meg hanem ami körülötte ment.


Elmondtam pl hogy mennyi ideig kerestem, hány ember dolgozott rajta hogy tökéletes legyen, és hogy mindenki apait anyait adott bele, és amikir ezeket meséltem örömmel, elkezdtek folyni a könnyei :)


(Amúgy gravírozott szívmedál volt aminek egyik fele övé, másik enyém, de nem csak ugy hogy bemegyek leveszem a polcrol es odateszem, hanem formáztuk, a gravir szöveg stilus hibajavitas se volt mindegy stb.önmaga csak a medál nem okozott volna szerintem ilyen meghatódottságot, hanem az mennyi odaadás volt benne)

2022. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*ajándéktól
2022. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami, ami kettőtökre emlékezteti. Mondjuk ahol, ahogy megismerkedtetek, vagy először csókolóztatok, vagy jót nyaraltatok... Valami nosztalgikusat szoktak ilyenkor adni, akár nem is tárgyat, hanem élményt. Pl. vacsora, kirándulás, kultúra. Akát írhatsz egy verset is. De ha ragaszkodsz a tárgyhoz, akkor általában a dátumos, neves, fotós ajándékok között lehet általános ötleteket találni. Te tudod, minek örülne, mit lenne hajlandó használni, hordani.
2022. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha nő, akkor bármi megfelel, lényeg, hogy rengeteg energiát adj bele. Ez lehet egy utánajárós-macerás apróság, de rakhatsz egy piramist pénzkötegekből és felgyújthatod.


Ha férfi, akkor könnyebb dolgod van. Ha valamit szeret enni vagy (főleg) inni, akkor 5% alkoholtartalom felett keresgélj. Ez lehet egy rekesz valami, egy üveg valami. Egy autós kulcstartó is megteszi, ha nem szeret italozni.

2022. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Lehet rendelni a neten 100 ok amiért szeretlek...részben Te állitod össze, de csinálhatsz ilyet akár magadtól is, az alapján, közös fotókkal kiegészitve.
2022. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy közös fényképet, ami valami érdekes helyen lett felvéve, ezt bekeretezve, és az íróasztalra állítva.
2022. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!