Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen ajándékot lehetne adni...

Milyen ajándékot lehetne adni egy 29 éves férfinak házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Valami apró, de hasznos dolgot akarnék adni. Kb. 5000 Ft értékben.

Vacsi és fehérnemű ötletet hanyagoljuk!!



2013. szept. 29. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasok vagytok, akkor nyilván ismered, tudod, hogy mit szeretne, mire van szüksége, nem?

Az en parom pl nagyon örülne egy szoba növénynek is.

2013. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg karóra,pendrive,rajta közös képekből készített videó./időigényes,de megéri/
2013. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szeritnem a videó emg az ilyen kézzel készített dolgok legtöbb esetben nem nagyon hatják meg a pasiakt, emgnézik egyszer, köszi, cuki vagy, de nem nagyon tudnak vele mit kezdeni, meg nem is számítanék nagy érzelmi reakcióra. Óra, könyv, vagy album (tudom manapság nem divat de azért) Ja 5000..hát akkor óra kiesik. Torta :D már úgy h te sütöd...Vagy menjetek el egy élményfürdőbe és töltsetek el kettesben egy szép napot délutánt.
2013. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%
Látszik hogy nem ismeritek a férfiakat. Csinálj neki egy striptizt aminek legalább örülni is fog.
2013. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kirándulás, piknikkel egybekötve... persze ehhez nem árt, ha a pasid romantikus típus. Az enyém nagyon örülne neki :)


Könyv is szuper ötlet esetleg beleírsz kis idézetet az első lapra.


Illetve még egy: készítesz egy kis albumot, olyan emlékkönyv félét a kapcsolatotokról fényképekkel, kommentekkel.

2013. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Karóra az már van neki nem egy, pendrive stb is. Olvasni nem szeret így a könyv is kilőve.

Albumra én is gondoltam, de nincs annyi közös képünk, hogy megérje csináltatni egyet.

Ismerem, de valahogy megvan mindene ami csak kellhet.... :S

2013. szept. 29. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"valahogy megvan mindene ami csak kellhet"

Akkor miért nem jó egy általad különlegesen elkészített vacsora, saját sütésű tortával, gyertyafénnyel otthonotokban? nem értem..

2013. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tandem ugrás. Igaz, nem jön ki 5000-ből, de emlékezetes lesz, az tuti.
2013. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
Csajokat bérelj fel egy egész estés szórakoztató műsorra, gondolom kettő is elég....
2013. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehetne mondjuk egy torta vagy egy mozifilm megnézése vagy egy vacsi este 6 órakor vagy nem is tudom
2013. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!