Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek a szüleimnek 25....

Kérdéseksora kérdése:

Mit vegyek a szüleimnek 25. házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 09:00
 1/10 gömbicica ***** válasza:
anyagiak tekintetében??? ? Ft-ig
2014. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Semmit. A gyerekek nem szoktak a szülőknek házassági évfordulóra ajándékozni. Ez kettőjük ünnepe.
2014. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

fogadalom megújítás lesz.

a pénz nem számíít

2014. szept. 28. 09:41
 4/10 anonim válasza:

Szia!


Esetleg egy márkásabb szeszes ital, egy üveg konyak, bor, likőr, amit a fogadalom után ünnepélyes keretek közt megisztok? :)

Nálunk az volt, plusz mellé egy finom doboz bonbon.;)

2014. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gömbicica ***** válasza:

ez klassz :-) nekünk idén volt, van a 35. nagyon szép a szertartás :-) megható. nagyon sokan voltunk, volt 55 éves!!!! is. ez azért nem semmi.

Én szivesen vennék egy pár napos utazást :)

utazási oldalakon találhatsz kedvezménnyel.

pl. bónusz brigád, szallas.hu szallasoutlet,...... ilyesmi oldalakon. belföldre találni már 20-ezertől 2 fős 2 éjszakást, stb. felfelé :_) vannak külföldiek is. lehet két kupont, bónuszt is venni egyszerre, és akkor mennek el, amikor akarnak.

Nálunk ez bevált ajándék gyerekeknek is :_) inkább mint valami csetresz, vagy ital!

2014. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Vegyél nekik egy repülőjegyet az Indiai-óceán felé.

Amikor a gép Bora-Bora szigetéhez ér, az asszony leszáll, az ember meg tovább repül Bangkok felé. 7 nap után, ismét találkoznak a Bora-Bora szigeti repülőtéren és tovarepülve eltöltenek együtt ismét 1 hetet, egy közösen kiválasztott helyen.

Lesz mit megbeszéljenek és egy életre szóló emlék. ...hogy az emlék kellemes lesz-e vagy sem, az a 2. hét programjától fog függeni.

2014. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt közös éjszakát amikor nem zavarod őket.
2014. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki normálisan válaszolt. Sokat segítettetek. :)
2014. okt. 9. 16:10
 9/10 anonim válasza:
Én egy Audi Q7-et vettem, mondjuk az a 20. évforduló volt, ha van pénzed vegyél te is azt!
2014. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 25. az ezüst lakodalom, ezüst gyűrűt vennék fogadalom megújításra,meg amit még amit szeretnél bár ez is elég szerintem
2014. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!