Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a szüleimnek? Tényleg gyomorforgató az egész?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az unokatestvéremmel fogok összeházasodni. Szüleim nem tudják elviselni, nem fogadják, hogy szeretjük egymást. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. szept. 11. 19:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
51%
Másod-unokatestvérre gondolsz? Mert én úgy tudom, első unokatestvérrel nem lehet.
2014. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 ortin válasza:
64%
Csak egy kis szolid vérfertőzés nem olyan vészes.
2014. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
89%
Első unokatestvérrel is lehet házasodni.
2014. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
66%
Az,szüleitek testvérek basszus persze hogy undorító. Egyáltalán lehetséges? Gyerek is nagyobb eséllyel lesz fogyatékos mint normális kapcsolatban.
2014. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%
A házassággal szerintem semmi baj nincs, a szerelem az szerelem (vajon nulla vagy tíz százalékos lesz a válaszom?), de a gyerekkel tényleg vigyázzatok, biztonságosabb lenne majd örökbe fogadni. Mondjuk nem ez volt a kérdés.
2014. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is gyomorforgató.
2014. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
64%

Jah, végülis nagyon nagy valószínűséggel a gyereketek betegen fog születni. Ráadásul a génállományotok is túlságosan hasonlít.

Végülis ti b..szátok el az életeteket.

2014. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
ha ezen múlik nem vállalunk gyereket ...
2014. szept. 11. 19:21
 9/51 anonim ***** válasza:
66%

Hát van miért aggódnod. Nekem is volt ilyen a családban.

Az első gyerekük egészséges lett viszont a második halva született és ez rá is nyomta a bélyeget a házasságra, mert utána elváltak.

Én azért sok boldogságot kívánok nektek. :)

2014. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
80%

Nem azért törvénytelen a közeli rokonok házassága, mert valamivel meg kellett tölteni a törvénykönyvet... minél közelebbi a rokonság, annál nagyobb az esélye, hogy az utódok betegen születnek.

Az arisztokrácia köreiben az újkorban nagy divat volt az ilyesmi, hemzsegtek is az elme- és/vagy vérbajos gyerekek, a halva született csecsemőkről már nem is szólva.

2014. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!