Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hogyan unnepeljuk meg a...

Hogyan unnepeljuk meg a hazassagi evfordulonkat egy 3 hetes baba mellett (vagyis max 2 orara tudunk elmenni otthonrol. )?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Menjetek étterembe.
2014. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Elmentek egy csendes kis étterembe vacsizni, vagy egy masszázs szalonba egy közös masszázsra, szűken akár egy mozi is belefér, vagy egy kirándulás az első randi helyszínére.
2014. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Otthon. Teríték a "szebbik" porcelánnal, szépen öltözve, gyertyával, ünneppel a szívedben. Frissen sült csirkemell ceruzababbal (20 perc alatt készül, addig a férjed altatja a kicsit), meg desszert, amit reggel elkészítettél, és a hűtőben vár.

Ráadásul a baba közelében.

2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Ja, és nem mezitláb, akármilyen kényes is vagy a lakás állapotára! A legtűsarkúbb cipődben!

-Férjed sem papucsban!

2014. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Szepen lefejed minden nap a tejet es elrakod a fagyasztoba igy hosszu hetvegere is elmehettek akar.

De egy vacsi mozi szinhaz siman belefer 2 etetestbe is.

2014. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%
Hosszú hétvégére egy 3 hetes baba mellől??? - nekem ez nem férne bele! Mikor másfél hónapos volt kisebbik lányunk az évfordulónkon, őszintén meg sem fordult a fejemben, hogy elmenjünk otthonról... esti fürdetés-etetés, még ki sem alakult az új kis családi életünk... a nagyobb lány másfél éves volt... valahogy nem illett a képbe a vacsi, rohanva étterembe... inkább otthon egy ki összebújás, esetleg könnyű vacsi...
2014. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
a hosszú hétvége, nemcsak, hogy nem fér bele, hanem a gyerek egészségét is veszélyeztetnék vele, 3 hetes gyereket nem lehet ennek kitenni, de a kérdező is csak 2 óráról beszélt. Mondjuk valszeg 3 héttel szülés után pont semmi kedvem nem lenne étterembe, vagy bárhová mászkálni.
2014. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 hetes gyerekem mellől nem mentem volna el szórakozni, inkább otthon ünnepelnék. Amúgy te tudod mit jártok meg 2 óra alatt a környéketeken. Étterem, mozi, színház, séta.
2014. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
87%

Hasonló szituációban voltunk az idén, mi úgy oldottuk meg, hogy szépen terített asztal volt, gyertyafény, mindketten csiniben voltunk :-)

Vacsorát egy közeli szuper olasz étteremből rendeltünk.

Tökéletes volt pici babával.

2014. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mooooon válasza:
38%
Szerintem foglaljatok asztalt egy étterembe egy olyan időpontra, amikor kb. a baba egyik étkezése lezajlik, és vigyétek magatokkal. Az étlapot meg lehet nézni online és előre megrendelni mindent. Szerintem nem kell ebből kihagyni az apróságot, hiszen tőle is szép a házasságotok. Boldog házassági évfordulót nektek előre is!
2014. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!