Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Egy hónap múlva lesz a hatodik...

Egy hónap múlva lesz a hatodik évfordulónk a barátnőmmel. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Biztosan elviszem valahova vacsorázni, de ezen kívül szeretnék még valami meglepetést adni neki. Ti mit javasoltok?

2015. jan. 7. 18:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

11#-es

És mi ezzel a probléma,mit nem értesz?

2015. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

"Fél év után eljegyzésen? LOL

Én érezném magam kínosan, ha szó nélkül, fél év után gyűrűt kapnék."


6 ÉV, nem 6 HÓNAP.

2015. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Ó, ezt nagyon félreolvastam.

Talán mert 6 év után mégis csak ő ismeri a barátnőjét, nem vadidegenek.

2015. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mi is nemsokára 6 évesek leszünk a párommal és hiába vagyunk együtt ennyi ideje,hiába ismerem és tudok róla mindent,nagyon nagy fejtöréseket szokott okozni,hogy mit vegyek neki.Mert őszintén szólva megvan mindene,ami meg nincs azt én nem tudom neki megvenni.Ráadásul ennyi idő alatt sok-sok ajándékötletet ellőttem már különböző alkalmakra!Én viszont még mindig ajánlanám az eljegyzést ha a kérdezőnek komoly szándékai vannak.Vagy ha ez nem jöhet szóba,akkor ne vacsorázni vidd el,hanem készítsd neki te a vacsit.Tuti nagyon értékelné:) 20/L
2015. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Én is a gyűrűre szavazok. :)
2015. jan. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
egy szál rózsával, aminek a szirmai szétbontva egy tangabugyi, vagy egy alul lyukas latex bugyival, esetleg egy szőrös mókás bilinccsel.
2015. jan. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Utalvány! Így örömet szerzel, de mégis rá van bízva, mi lesz az ajándék:)
2015. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Mindketten a 20-as éveink elején vagyunk. Majd szeretném eljegyezni, de még nem most. A hagyományok azt tartják, hogy eljegyzést követő egy éven belül illik megházasodni. A szép esküvőre meg még nincs pénzünk. Mindketten tanulunk még.
2015. jan. 8. 19:38
 19/40 anonim válasza:

Javaslom neked hogy valami különlegeset, olyat amiről tudod hogy nagyon szereti és ha megvan rá a pénzed akkor meg is veszed ...:)

De amúgy mondok egy tippet!

Nekünk most volt a 40. évfordulónk és a 0-ra, a kerek számokra végződő, azaz h a kerek számok mint pl 10 ..az egy nagyon szép év ...arra akarok kilyukadni, hogy a 10-20-30-40-50-..stb.-számokra végződőekre kell a legeslegjobbat venni a feleségednek..Sok sikert!

2015. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Kocuska válasza:
ha van egy kis kézügyességed akkor az origami egy nagyon eredeti és szép ajándék tud lenni. Pl. egy csokor virág origamiból. Neten ngyon sok tutorial van :)
2015. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!