Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » A barátommal egy farsangi...

A barátommal egy farsangi buliba megyünk ahol a nők férfinak öltöznek és a férfiak nőnek, idén épp ez a "téma". Segítsek neki ruhát keresni, sminkeljem ki profin vagy csak vegyük bohóckodásra a figurát?

Figyelt kérdés

Szóval a házigazda kiírta h Irigy Hónaljmirigynek öltözni ciki és "nem ér", meg amúgy a legjobb jelmezben érkező pár minden évben egész szuper ajándékokat kap.


Én sminkesnek tanultam, színészkedtem is szóval részemről menni fog, párom meg azt mondja neki mindegy :D de azért tudom, h a férfiak belül elég érzékenyek az ilyen témára, és nem akarok túlzásokba esni


2019. febr. 11. 19:21
 1/5 anonim válasza:
100%

egy egeszseges lelkuletu ferfinal ez nem okoz gondot.


A Predator filmekben yautjanak beoltoztetett szinesz sem valtozott rovarszeru, embervadasz alienne a forgatas utan.

2019. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kisminkelném magam is őt is :) Legyen mindenki igazi transzi :D
2019. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Öltözzetek be egymásnak.

Mi a párommal anno csináltunk ilyet és nagy sikerünk volt. De olyan szinten hogy utána nem sokkal rendeztek szintén egy beöltözős bulit kimondottan pároknak hogy egymásnak öltözzenek be. Minket meg meghívtak díszvendégnek meg zsűri tagok is voltunk, és beöltözhettünk de szigorúan versenyen kívül. Cserébe viszont megvendégeltek minket egy vacsorával.

Mondjuk ez már elég régen volt, ha jól emlékszem eltelt már 8 év is azóta.

2019. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nyertem már meg farsangi jelmezversenyt nőnek öltözve. Szeritem sokan nem tudták, hogy én voltam az :)

Igen, lehet rá valaki érzékeny, de azt elkezdeni se fogod tudni. Szóval, ha lúd, akkor legyen kövér :D

2019. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "Irigy Hónaljmirigynek öltözni ciki" az azt jelenti, hogy ne ilyen direkt gagyi, bohóckodós jelmez legyen, hanem vegye mindenki komolyan.

Plusz a legjobb jelmez is valszeg azé lesz, aki a legtöbbet beleadja és a legjobb "nő" és "pasi" lesz.

+ Ha ebben egyeztetek meg és mindenki benne van, akkor nem hiszem, hogy ez bárkit is érzékenyen érintene.

+ Ha már nőnek kell öltözni, akkor inkább legyen a párodból egy igazi "jó csaj", mint egy jelmezes gagyi transzi. :D

2019. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!