Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » A szüleitek titeket sem...

A szüleitek titeket sem köszöntenek meg gyereknap alkalmából?

Figyelt kérdés

Tök igazságtalan, hogy anyám kapott tőlem anyáknapjára csokit, én bezzeg gyereknapra nem kaptam semmit, mert már “nagy vagyok.”


Mintha az én hibám lenne, hogy telik az idő, míg anyám örökké anya marad.

Nem az ajándékról van szó, csak a gesztus. Örülnék egy Kindertojásnak is.


Szóvá is tettem neki, de mintha nem vett volna komolyan. Mondtam neki, hogy adok fel egy puttót apám telefonjáról, ajándék gyanánt, úgyhogy végül ennyiben egyeztünk meg.


Számotokra nem bántó a dolog?

Ha a szüleim nem lesznek (mondjuk olyan nincs, mert anyámék 90 évig élnek, én meg 60 évig) akkor a páromnak kell felköszöntenie. De valakinek muszáj lesz.


2023. máj. 29. 09:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom írni, mint előttem többen is. 28 éves vagyok, tesóm 25. Mindketten kaptunk csokit. Anya azt mondja, akárhány évesek leszünk, mi mindig a gyerekei maradunk.

Szerintem aranyos szokás ez. Jó olvasni, hogy mások is még 30-40 évesen is kapnak apróságokat ilyenkor.

N

2023. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Én nem kaptam semmit. Nem szokás nálunk, hogy minden ünnepre vegyünk valamit.
2023. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk sosem foglalkoztak ilyesmivel, elmúltam 20, mikor rájöttem, hogy ez "ünnep" és nem csak egy helyi szokás a majálishoz hasonlóan.
2023. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NTBS ***** válasza:
Anno sem köszöntöttek.
2023. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 NTBS ***** válasza:
Ráadásul meg is haltak már.
2023. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!