Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Csak szerintem hulyeseg a husvet?

Csak szerintem hulyeseg a husvet?

Figyelt kérdés
Nem kell szunet az embereknek,nemsoka itt a nyar birjak mar ki addig aztan kivehetik a sz@r0s kis szabadsagukat. Az meg hogy 4 napig megall az elet az orszagban nem valtoztat azon h a jezus meghalt xd mi valtozik? Nem feszitik keresztre ha unnepelunk v mi? Xd felesleges szerintetek is? Majd ha en is meghalok ertem is zarjatok be a boltokat😂
2022. ápr. 16. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom szerintem simán trollkodik. A kérdést lehet nromálisan is körüljárni, de már a " hülyeség " szó láttán éreztem hogy a stílus olyan lesz amilyen.

Innen meg nem nagyon van már értelme úgymond értelmes, civilizált eszmecserét ruttatni hogy ki miért szereti vagy miért nem.

2022. ápr. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Van még néhány degenerált lelki sérült rajtad kívül, akineka szülei nem fektettek elég energiát az életszínvonalba, vagy csak nem volt rá pénzük.
2022. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miert kellett volna egy hulyesegbe penzt fektetni? Xd egy buta kitalacio tanulmanyozasaba fektessek penzt? Azt lesheted :D
2022. ápr. 17. 09:59
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted hülyeség tartsd meg magadnak:D az is megtartja aki szerint nem az.


Nem kell mindenenert itt sirankozni mint egy 5 éves

2022. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs családod akinek ezt elő tudod adni?
2022. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De van csak ok sem tamogatjak ezt a szarsagot amit te.
2022. ápr. 18. 16:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Akkor egeszsegetekre. Nem mindenki lehet egyforma, én se írom ki hogy támogatom és sirankozom azok miatt akik nem
2022. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

XD Hamarabb mentél locsolkodni és kicsit megborultak a páleszek? XD


Komolyra fordítva a szót, ha komolyan gondoltad, nem hinném, hogy te teljesen tisztán látod a dolgokat.


Ugye megvan, hogy a munkaszüneti napokon pihenhetsz? Ezen háborogsz?


A húsvét a kereszténység legfontosabb, nagy ünnepe. Ekkor Jézus feltámadását ünnepeljük, vagyis azt, hogy Jézus győzött a halál felett és az emberek bűneiért szenvedett. Világi, kulturális szempontból is a húsvét a keresztény kultúrkörben, illetve a kereszténység által is befolyásolt kultúrákban a megbocsátás, a szeretet, az új esélyek és lehetőségek ünnepe, amikor mindenki boldog, örül, pihen és a családjával, szeretteivel, ismerőseivel ünnepel. Több világvallásnak is van ekkor ünnepe, de itthon nyilván a keresztény húsvét ünneplése a legmeghatározóbb. Rengeteg szép néphagyomány is kötődik a húsvéti ünnepkörhöz a magyaroknál is, amelyek színességet varázsolnak a szürke hétköznapokba. Családilag is fontos ünnep sok háztartásban. A nagypéntek a keresztény vallás legszomorúbb gyásznapja, amikor Jézus kereszthalálára emlékezik a világ. Régen ilyenkor az emberek csak böjtöltek és készülődtek. Jézus a kereszténységben a megváltó. Ez egy jó alkalom a húsvéti készületekre. Nagyszombat pedig még a nagyböjthöz tartozik, ahogy szenteste is az adventhez, viszont ezen nap estéjével kezdődik a húsvét ünnepe. Húsvéthétfő szintén fontos mind vallásilag, mind kulturálisan, mind hagyományilag, mind családilag, mind sokféleképpen máshogy is a magyar kultúrában. Ekkor van például a locsolkodás hagyománya is, sok más mellett. Rengeteg ember számára ez (mármint a húsvét és az ahhoz fűződő napok, ünnepek) egy nagyon fontos alkalom az évben, amikor ünnepelnek.


Csupán ennyi értelme van.

2022. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!