Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne jöjjenek hozzám a locsolók?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csöngetnek. Tudják, hogy itthon vagyok, mert kint áll a kocsim a ház elôtt.

2022. ápr. 18. 09:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Hallod akkor csinálj amit akarsz 🤣 leirtunk neked 100 ötletet hogy mit csinálj de neked semmi se jo😃 így jártál
2022. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20-as: nem járok kocsmába. A kisboltban sem szoktam vásárolni, mert baromi drága minden. De ma amúgy is zárva van a bolt. Biciklim nincs, és még soha senki nem látott engem futni a faluban. Szomszédolni sem szoktam.
2022. ápr. 18. 16:57
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni még mindig lehet...

Röhej, hogy szerinted a lakást csak autóval lehet elhagyni.

2022. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%

Szegény, nem jönnek hozzá a locsolók, és így akar vmit bizonyítani magának.

Egyébként nem hinném, hogy annyira özönlöttek volna a locsolók.

2022. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Drótvágó és már nem fog szólni a csengő. Bár nagy eséllyel utána sem. :-D XD


Komolyra terelve a szót sehogy. Megítéled, hogy ki normális és ki nem. Akikről tudod, hogy udvariasak, azokat beengeded, akikről látod, hogy nem (mondjuk idegenek és 5-6, nem mondom milyen fiúcska, akiket nem is ismersz), azokat meg nem engeded be. Ennyire egyszerű.

2022. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!