Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Szerintetek aki a Húsvétot...

MIKLÓS18 kérdése:

Szerintetek aki a Húsvétot teljesen közömbösen kezeli, az nem feltélenül kőszívű?

Figyelt kérdés
(Nálunk van ilyen eset,mi nem értünk vele egyet,de sokan meg is vetik emiatt!szerintem azért ezt nem kellene!mindenki úgy ünnepel ahogy akar!)

2017. ápr. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2017. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az összefüggés.

A húsvét elsősorban vallásosok ünnepe.Mi is tök közömbösen ünnepeljük,mégsem vagyunk kőszívűek.

2017. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vallasos, hivo csaladbol szarmazom, es mostanra teljesen kiegtem, az unnepek nem hoznak lazba, szinte teljesen kozonbosen tekintek rajuk. Egyedul annak orulok hogy a csalad ilyenkor osszejon, es talalkozhtok a rokonokkal. Emiatt nem hiszem hogy koszivu lennek :) , egyszeruen a minden evben ujra es ujra eljatszott nagy unneplesre keszules, boldogsag kenyszer az ami taszit engem. Masik oldalon meg a kereskedelem meg a media borzaszto verszivasa, az emberek agyonfrusztralasa ami undort kelt bennem.

Husvethoz csatlakozva: Minden evben megy a locsolkodas, anit ki nem allhatok. Vannak csaladtagok akik megsertodnenek ha nem locsolnam meg oket,(probaltam mar :) ) igy kolnis uvegben vizzl szoktam nagy lelkesedessel mondani a "Zold erdoben jartam" nagyszeru sorait. Az hogy nem szeretem ezeket az unnepeket egyreszt szerintem normalis dolog is, az elobb emlitett cirkuszok miatt, masreszt sajat lelki problemakbol is adodik. 24/F

2017. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 3.válaszadót teljes mértékben meg tudom érteni.Igaz,én nem vagyok hozzá hasnló helyzetben,mert én jelenleg ifjú korban vagyok,de lehet,hogy ez lesz velem is 20-30 év múlva...
2017. ápr. 13. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk vallásosak, de nekünk nem közömbös, mert ez is egy olyan alkalom, amikor összegyűlik a (nagy)család, és nem kényszerből, mert nálunk mindenki eléggé családcentrikus.
2017. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!