Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit szoktatok adni a locsolóknak?

Mit szoktatok adni a locsolóknak?

Figyelt kérdés

Nálunk mindenki(még a 16 éves is) a pénzt várja és csak azért jönnek locsolni,a tojást nem nézik semmibe.Minden húsvétkor azt számolják,hogy ki gyűjtött több pénzt...Ha csak a pénzért jön,inkább ne is locsoljon meg.

Mi a véleményetek erről?



2017. ápr. 12. 17:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%

Nyaklevest.

(kivéve a jó barátok és ismerősök)

Na jó, csak vicceltem :)

-

ÉN elsöprök itthonról, családi kirándulásra a Turulhoz.

A Mobilom bekapcsolva tartom és megköszönöm, aki felhív.

2017. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tojást, főtt vagy csokitojást. Sütit. Bár nálunk csak a rokonság locsol, csak italért ácsingózó idegeneket nem egedünk be, és nevelés kérdése, azt hiszem ez is. Én mondjuk gyerekként nagyon igazságtalannak tartottam, hogy a fiúk a családban Húsvát után nem kevés zsebpénzzel és Kindertojással letek gazdagabbak, én meg vagy tízféle különböző parfüm és kölni szagéval a hajamon és a ruhámon.
2017. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Semmit!

Rég nem engedünk be senkit sem. Én falun lakom de akkor sem!

Itt piálni pénzt kérni tudnak csak Tojást ott hagyják/hagynák!

Nekem nincs plusz pénzem másnak adni,piát meg igyon mindenki otthon!

Gyerekkoromtól kezdve utálom ezt. Így jó pár évvel anyumnak megmondtam,bezárjuk a kaput lakást és nem jön senki4Így is van! Unokatesóim keresztapám is tudja h utálom így nem öntenek le! 2 puszi meg 1 tojás azt ennyi.

2017. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!