Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mitől probléma az rengeteg...

Mitől probléma az rengeteg embernek, ha van olyan aki már nem locsolkodik?

Figyelt kérdés

17 éves koromban locsoltam utoljára, azóta minden alkalommal kellemes ünnepet kívánok, de senkit nem öntök már.

Hozzátenném semmilyen ünnepet nem tartok meg, mert nem vagyok ilyen típus.

Ez egyrészt köszönhető annak hogy ilyen országban kell élni, pl Szilveszterkor más szórakozik, én ilyenkor mindig azt mondom a másiknak hogy mit ünnepelsz a nyomort?

24F


2017. ápr. 14. 20:10
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
18%
már nem is szokás max a öreglányok panaszkodnak hogy nincs locsoló
2017. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sztem senkit nem érdekel.
2017. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Már nem vagy kisgyerek, nem kell locsolkodnod. Majd 10 év múlva újra fogsz járni, ha fiad lesz.

Amúgy a hozzáállásoddal van kis gond, de hát ez csakis a te bajod, neked lesz tőle rosszabb, nem a többieknek.

2017. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
Valaki tényleg problémázott ezen veled?
2017. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem már egyáltalán nem szokás locsolkodni, egyre jobban megy ki a divatból
2017. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
pedig biztosan van olyan kislány aki várja hogy meglocsold ill örülne neki.miért nem mész el hozzá?idegeneket ill szomszédokat nem szokás már locsolni,de hozzád közelállókat igen.nem szeretsz örömet szerezni?ez az ünnep nem rólad szól.
2017. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Én már 8 éves korom óta bújkálok a ki...szott locsolók elől.Később mikor kiderült,hogy pikkelysömöröm van,és akkor már volt is jó indokom hogy miért ne tűrjem meg magamon a 100 Ft-os olcsó,sza... pacsulit,akkor megkaptam,hogy bunkó vagyok....Hát persze :D A locsolás a legnagyobb hülyeség.... semmi baj ha nem locsolsz.Egy kellemes húsvét aztán annyi.. :)
2017. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!