Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti általában mikor (az év...

Ti általában mikor (az év mely szakaszában) kezdtek el először komolyabban gondolni (esetleg elméletben tervezgetni) a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én tegnap gondoltam idén először "komolyabban" a karácsonyra. Reggel felkeltem, megnéztem a naptárat, s rádöbbentem, hogy 2 hét és itt a szeptember, az ősz. Egyből a karácsony jutott eszembe és gondolkodni kezdtem az ünneppel kapcsolatost leendő teendőkben és a tervekben.


Igaz, még 4 hónap hátravan az ünnepekig, de azért durva belegondolni, hogy mindjárt vége a nyárnak (úgy érzem, mintha tegnap lett volna az iskolában a tanévzáró), és rohamosan közeledünk a karácsony, illetve az év vége felé...



2019. aug. 22. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek. 1 héttel előtte veszek kaját.
2019. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a karácsonyt, de őszintén, most leginkább arra gondolok, hogy jó lenn még egyszer strandra menni, amíg tart a meleg. Nem szeretek túl korán elkezdeni készülődni, mert akkor valahogy elvész a hangulat, ha az ember mindig rá van készülve. (Nem tudom, ismerős-e az érzés, de pont azért nem szeretek november előtt komolyan a karácsonyra gondolni, hogy ne "fáradjon" el a hangulat. És megfelelő időjárás is kell hozzá.) Persze ha ilyenkor látok valami nagyon jó ajándékot, aminek valamelyik ismerősöm örülne, és ráadásul le is van árazva, akkor megveszem. Van egy polcom, ahol az ilyen ajándékokat tárolom.
2019. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember-október

De csak azért, hogy elég időm legyen a megfelelő ajándékokat beszerezni, ha rendelek valamit és csúszás van vele az se legyen gond, hogy nem érkezik meg időben. Amúgy utálom a karácsonyt, de szeretem a szeretteimet megajándékozni ^^

2019. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!