Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha egyedül töltöd a Karácsonyt...

Ha egyedül töltöd a Karácsonyt akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Pl. mert külföldön laksz stb.


Volt hogy megviselt az egyedüllét? Filmezel? Sportolsz?



2019. nov. 17. 20:26
1 2
 11/18 anonim válasza:
45%
✊🍆
2019. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Én csak szenteste leszek egyedül (25-én megyek haza),de én a vizsgáimra fogok tanulni, mert kb 3 vizsgám lesz januárban (tervek szerint)
2019. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
94%

Szüleimmel nem jó a viszonyom,más rokonom nincs és szingli is vagyok.Amióta elköltöztem, azóta nem ünneplem.Egy ismerősöm van,aki szintén nem ünnepli.Általában vele elmegyek inni egyet,de menhelyre is szoktam menni egy kis rágcsával.Otthon filmezek,youtube-ot nézek,rajzolgatok,tanulok és játszom a gépen.Főzők vagy rendelek valami kaját,sütök mellé és benyomok mindent.Szomszédnak szoktam adni a sütiből,mert a gyerekek szeretik.Legalább nekik legyen klassz napjuk.

Lehet,hogy idén befogadok egy cicát és nem leszek egyedül.Veszek majd neki valami szépet vagy finomat,biztos örülne neki.

2019. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hosszú idő után ez lesz az első karácsonyom egyedül. Családi karácsonyi filmeket fogok nézni, hogy emlékeztessem magam, mindez akkor sem volt meg nekem, amikor még nem voltam egyedül, tehát nincs mit siratnom. Besütizek rendesen, aztán hosszú sétákra viszem a kutyát. És nekilátok végre annak a 3 könyvnek, amik szégyenszemre hónapok óta olvasatlanul hevernek a polcon, mert megvenni még volt időm őket, de azóta is csak várják, hogy végre kiolvassa őket valaki.
2019. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

#13: de jó lenne egy ilyen ismerős, aki szintén szingli.

A barátnőim vagy férjnél vannak, vagy babáznak, már így is azt érzem, hogy rájuk akaszkodok, mikor havonta akarok moziba menni.

Elég fura, mert mikor ők voltak szinglik, és nekem volt párom, vagy mindannyiunknak volt, max évente 1x mentünk.

30 felett már az a normális, hogy családjuk van, csak én vagyok ilyen szerencsétlen. :(


Én is állatvédő vagyok, de menhelyre még soha nem mertem elmenni. Félek, hogy ott helyben elsírnám magam,, és sosem tudnám kitörölni az agyamból a látottakat. Így sajnos nálam kimerül a dolog abban, hogy adakozok, és az itteni utcakutyákat etetem.


Az olvasást támogatom, csak nem szívesen adok 4-5 ezret egy könyvért, amivel 2 órát töltök.

2019. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem karácsony, de például volt, hogy születésnapomon elmentem kirándulni egyet. Gyermekvasút, múzeum, és egy kis séta.


Vagy legjobb élményem, mikor december 31-én este gondoltam egyet, felmentem a János hegyre az Erzsébet kilátóhoz, majd éjfélkor neki indultam és vagy 1,5-2 órát túráztam tök egyedül az erdőben. Izgalmas volt, érdekes, kimozdultam az otthon ülésből.


Idén is lehet hasonló lesz. Bár nekem ott van öcsém, anyám, meg a rokonság akiket a hátam közepére sem kívánok. Őket "letudom" aztán az igazi karácsony az lesz ha egyedül lehetek.

2019. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Filmezni nem nagyon szoktam, nem szívesen nézek sztorikat arról, hogy másokat szeret a családjuk és megtalálták a párjukat. Ezért facebookot, ilyesmiket se nézek.

Általában munkanap nekem a 24-e, úgyhogy ha végeztem, feldíszítem a lakást, készítek valami ételt, és beheveredem a fürdőkádba, zenét hallgatva. Nem vagyok vallásos, de ilyenkor eszembe jut a betlehemi történet is, hogy azért egy istállóban szülni rosszabb lehetett, mint amilyen az én életem, ha tök egyedül vagyok is.

2019. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én csak 24-25-26-án nem fogok dolgozni.

Egyik nap jön majd valszeg egy ember,talán kettő.

Olvasok, rejtvényt fejtek, kirakózok, nekiállok végre varrni tanulni :) tévém nincs, soha nem kötött le.

2019. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!