Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tudom hogy sokan kérdezték tehát bocsii! Csak megszeretném lepni ajándékkal de nem tudom mit vehetnék, 2500 Ft-ból, nem vagyok kreatív szóval én nem tudok készíteni.. anyukám nem szereti a sminkeket, ékszereket ,könyveket. És valami egyedi kéne. Előre is koszonom az otleteket!

2019. dec. 1. 07:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10!


Te mégis mi a jó égről beszélsz? Ki mondta, hogy vegyen az anyjának könyvet, hogy gyakorolja az olvasást? Az előttem szóló kommentje volt, hogy az anya szeret olvasni. Erre írtam, hogy erto olvasás nulla, a kérdésben az szerepel, hogy az anya nem szeret olvasni.

De neked komolyan gyakrololni kellene. Nem, nem az Üvöltő szelekkel, hanem valami egyszerűbbel, mert ha az általam leirt 3 mondatot nem voltál képes felfogni, képtelenség, hogy egy oldalnál hosszabb szövegét elolvass.

2019. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az előző válaszokat nem olvastam el, csak a tiédet, ezért volt félreérthető.
2019. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣Jaja. Jó duma.
2019. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs saját kereseted, akkor ami van zsebpénzed, akkor azt arra kaptad, hogy saját magadnak vegyél valami olyat, amit te szeretnél, amire te vágysz, mivel még nincs kereseted. Ha már idősebb vagy, vagy diákmunkázol, akkor nem szóltam.

Viszont szerintem pl tök cuki lehetne az is, ha rajzolnál neki valamit. Van egy csomó ilyen pl "How to draw cat", vagy how to draw akármi (neten van szótár, beírod a dolog angol nevét amit le akarsz rajzolni), és van egy csomó ilyen, hogy lépésről lépésről lerajzolja, lehet még akár egy tök egyszerű kis képregényfigura-szerű is. Hogy csak egy ilyen sima cuki mesefigura, nem is kell feltétlenül olyan nagyon árnyékolni, ozt kész.

2019. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. dec. 2. 17:09
 16/16 anonim válasza:

ha esetleg van kézügyességed :)

[link]

2019. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!