Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak egyedül karácson...

Mit csináljak egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés
Régen mindig nálunk volt a karácsony aztán 2 éve a szüleim elváltak.Apámmal nem tartom a kapcsolatot azóta. Anyukámmal élek, ő azt mondja egyedül szeretne lenni karácsonykor és berúgni ezért nem tudom hova menjek.Barátom meghívott magához de nem kedvelem a szüleit a tavalyi karácsonyt teljesen tönkre tették.A nagyszüleimnél tudnék lenni ahova talán meghívnánk nagybátyámékat is de anyukám nélkül elég rosszul érezném magam ott is.

2018. nov. 14. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Megkérdezhetem a korod? Merre vagy? Meg ilyesmi. Mert akkor jobban tudnék ötletelni.
2018. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
3%
Van barátja nem látod?
2018. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Elég fura egy anyád van... Hát így már kései,én a minap gondoltam bele,ha öreg leszek és magányos esetleg,félreteszek pénzt,és valami wellnessben tölteném a karácsonyt.
2018. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

#2

Másabb programokat lehet mindani egy 16 évesnek mint egy 30 évesnek.

Megint másabb pesten és egy falun az isten háta mögött (mint pl ahol én is vagyok, 60km távba nem lenne semmi)

2018. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
2. Látom, plusz hetero lány vagyok. Csak nem mindegy, hogy 14, 16 vagy mondjuk 22 éves a kérdező. S attól függően hol lakik más-más ötlet is lehet. Budapestre eléggé más programokat tudnék kitalálni, mint mondjuk egy kis falura!
2018. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és Budapesti
2018. nov. 15. 00:15
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Értem. Biztos nem akarsz a barátodhoz menni? Vagy nagyszülőkhöz? Barátod mindenképpen otthon szeretne lenni?

Szenteste vagy dec 25, dec 26 is egyedül akar lenni édesanyád? 0-24 órában kéne máshol lenned?

Mert napközben elmehetsz programozni vhová. Estére meg aludni. Persze az lenne a legjobb, ha nem egyedül.


Esetleg, ha nem szeretnél teljesen egyedül lenni, akkor három napra hostel vagy hotel. [link]

[link]


Karácsonyi vásárok közül is vannak, amik karácsonykor is nyitva vannak. De esetleg mozi, színház (ha még van jegy), koncert. Séta a városban barátoddal is esetleg! De jelentkezhetsz vhová önkénteskedni. Ingyenkonyha, ételosztás meg ilyesmi.

2018. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg egy cirkuszi előadás egyik napra [link]

Elmehetsz az állatkertbe is! Egy jó kis karácsonyozásra!

Vagy Budakeszire a Vadasparkba [link] egyik napra!

2018. nov. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne hagyd anyukádat egyedül, és ne hagyd berúgni! Beszélj vele erről még egyszer! Nem tűnik túl boldognak. Szerintem örülne, ha mellette maradnál, és támogatnád lelkileg.
2018. nov. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád csak úgy mondta..Nem akar ő egyedül lenni, de ilyenkor ezt szokás mondani. Húzódj be a szobádba, és csak akkor gyere elő, ha hív, vagy ha muszáj.Inkább tartsatok össze, esetleg te hívd el egy-egy programra, menjetek együtt,mert úgy gondolom, 16 évesen nem fog valóban elküldeni otthonról.Keress addig a neten anya-lánya programokat.
2018. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!