Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor egyedül lenni,...

Karácsonykor egyedül lenni, távol a családtól, egy hotelban, idegen városban milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
85%
Uhh szerintem nagyon rossz lesz...lrobald megoldani hogy ne egyedul legyel.
2018. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Idegen várost írtál, nem idegen országot, ezért gondolom országon belül maradsz. Azért december végéig csak össze lehet szedni annyi pénzt hogy egy oda-vissza út bele férjen, és ha mondjuk csak oda 10E az út, azért valljuk be hogy azzal nagyon sokat mondtam... Ha mégis külföldön vagy keress ottani magyarokat, ilyenkor általában csinálnak valami összejövetelt, hogy ne érezzék annyira magányosnak maguk.
2018. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az ország másik végén leszek. Sajnos a munka miatt nem érné meg haza mennem (közel 6 órás út). 24.én még dolgozom és 27.-28.án is. A Szilvesztert már otthon töltöm, de így már el is ment a kedvem az ünnepektől.
2018. okt. 9. 23:46
 4/24 anonim válasza:
75%
En megprobalnak haza mennie meg arra a kis idore is igy legalabb a csaladodbol nyersz egy kis erot ;)
2018. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
4ik éve töltöm a karácsonyt, szilvesztert távol a családtól, idegen országban, munkával. Nem mondom hogy örülök, de ki lehet bírni.
2018. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szabad. Viszont, ha nagyon társasági vagy; lehet magányos. De viszont ha van pl a szállodának társalgó-része; akkor ott összefuthatsz másokkal esetleg, akik ugyanúgy, egyedül töltenék az ünnepet, és akkor beszélgethetsz velük. De ez nem tutkó, de lehet. Vagy pl ha a portásnak nem lesz túl sok dolga azidőtájt, lehet ő is dumál veled szivesen. Mert valakinek kell ott lenni, csak lehet pl váltogatják egymást.
2018. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
75%
De miért nem mész el valamerre a városban? Biztos nem ülnék egyedül a hotelban.
2018. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
80%
2 ève külfölfön töltöm a karacsonyt mert vendeglàtòs vagyok ès dolgozom. Idèn is ìgy lesz. Nem könnyű de kilehet bìrni. Amùgy nàlunk volt a kollègàkkal közös karàcsonyi vacsi is. Viszont jövőre szerintem otthon karàcsonyozok. 😀
2018. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
38%

Csak az alapkérdésre válaszolva: nekem jó.

Utálom a családom is meg a karácsony is...

2018. okt. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira akarnál, hazamennél... Ez nem a lehetetlen kategória.
2018. okt. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!